Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam! (? )

Figyelt kérdés
Lényeg: van egy srác, akinek a megismerkedésünk elején bemeséltem, hogy anyu főnök egy üzletben, közben pedig csak egyszerű alkalmazott. Nem tudom miért tettem, nem is gondoltam, hogy ezzel a sráccal komolyabb dolgok kialakulnak, de mégis megtörtént és bánt ez az egész. Ugyis egyszer kiderülne, nem? Mit csináljak?
2012. ápr. 29. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ez még nem akkora hazugság. Örülnék, ha csak ekkorát hazudott volna nekem bármely nő... :D
2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogja érdekelni,engem nem érdekelne
2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy lefokozták, de megkéred egyben, hogy ne hozza előtte szóba mert emiatt nagyon ki volt borulva, és a srác nem fog rákérdezni anyudtól a dologra.


A másik megoldás, hogy megmondod neki az igazat.


17/F

2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
háát én nem tom, de lehet h a helyedbe azt mondanám neki h főnök volt de már csak alkalmazott
2012. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
álj elé és egyenesen mond meg mia pálya. ebben az esetben én még hajlandó lennék arra hogy folytassuk. ha nem teszed és kiderül én tuti kivágnálak mert ha egy dologban hazudsz hazudhatsz másban is ergo megbizhatatlan vagy.
2012. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem arra figyelt hogy, hogy anyukád mit csinál, ha felhozná témának, mondd hogy azt mondtad hogy csak ott dolgozik..
2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, legjobb lenne ha elmondanám, csak ugy félek, hogy mit fog gondolni :( Időközben rettentően megszerettem és ezen kívül semmiben sem hazudtam neki, de félek, hogy többet nem bízna meg bennem:( Bár nagyon értelmes, kedves fiú, remélem elnézni nekem!
2012. ápr. 29. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért tuti otthagy!Véged!
2012. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hajrá! nem lessz ott gond csak szinészkedj hogy mennyire megbántad! és utána egy jó békitő szex-et el ne felejsd! :)
2012. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Színészkednem nem fog kelleni, mert tényleg nagyon megbántam...
2012. ápr. 29. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!