Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy-hogy a csúnya lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy a csúnya lányoknak van barátjuk a szépeknek meg nincs?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 15:23
1 2
 11/19 tabaki ***** válasza:
100%
Vigyázzatok, lányok! A szerelem csúfít!
2012. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
oké, ezek a kommentek tele vannak hímsoviniszta megjegyzésekkel. miből gondolod, hogy az összes nem csúnya lányt csak a műköröm meg ilyenek érdeklik, meg hogy egoisták?
2012. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Amúgy meg nem hiszem el, hogy a szép lányokhoz nem mernek odamenni a fiúk. :)

2012. ápr. 28. 17:25
 14/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is erre gondoltam. :)

Mert én nem vagyok ilyen, mint amiket itt felsoroltak.

2012. ápr. 28. 17:26
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

direkt odairtam hogy tisztelet a kivételnek!!! és lány vagyok igy nem lehetek himsoviniszta XD

csak nyilván ezt tapasztalom, nem elöitéletböl mondom.nekem is van szép és tök normális mükörmös pi-csás ismerösöm.de átlagban tényleg idioták.na meg pasiszemszögböl probáltam irni hogy mi riaszthatja öket.

2012. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

a külsejüket kompenzálják azzal hogy rohadt perverzek

f18

2012. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem látom értelmét, hogy szép lányokkal ismerkedjek, mert valószínűleg nem tudnám neki megadni, ami kell. Egy szép lány már pedig nagy igényekkel rendelkezik, hiszen akárkit megkaphat és biztos van olyan fickó, aki gazdag, izmos is és még jóképű meg magas is.


Én egyik tulajdonsággal sem rendelkezem, bár van pár lány, aki szerint helyes vagyok, de én nem tartom magam annak.


Biztos lesz barátod, válogass kedvedre, örülj, hogy megteheted. :)

2012. máj. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom. Ha eddig nem jött össze akkor ezután se fog. :S Pedig nekem nem kell a pénz csak egy fiú aki szeret. És az izmosak meg undorítóak! :S

Öregszem és félek hogy sose lesz pasim! :(

2012. máj. 12. 02:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Éppolyan arányban van a szép lányoknak barátjuk, mint a csúnyáknak. Meg kinek mi a szép. Lehet, h vkire én azt mondom átlagos,vagy csúnyuska, a Pistikének meg ő a királynő.
2012. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!