Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne ha "felvenném"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha "felvenném" parom nevet? Bovebben lent

Figyelt kérdés
yahoo messengert akarok csinalni... egy eve vagyunk egyutt, szeressuk egymast es tervezzuk a kozos jovot. gaz lenne ha felvennem a nevet? vagyis az o vezeteknevevel irnam a keresztnevem? A csaladja is rajta lenne a messengeremen es arra gondoltam mit szolnanak, na meg az en csaladom... nektek errol mi a velemenyetek?
2012. ápr. 26. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy írnád, hogy Botosné Niki, még csakcsak...

de szerintem kinevetnének.

2012. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Először is azt szólom, hogy nem "szeressük egymást", hanem "szeretJÜK egymást".


Másrészt meg azt, hogy szerintem butaság lenne, nem ez a neved, még nem vagytok házasok, nem értem, mi értelme egy messengeren ilyesmit játszani.

De ti tudjátok, ha senkit nem zavar a dolog, akkor végül is miért ne?

2012. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan emailemamiben a párom nevével volt az én keresztnevem. Senki nem szólt be. Az ő emailje neograbowsky volt,nekem meg ecita.:) SEnki nem szólt be emiatt.:)
2012. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Gáz. Ha közös jövőt terveztek, akkor házasodjatok össze, de ezt így ne.
2012. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy. Nem az önkormányzatnál kell regisztrálni a messenger-t, ugye tudjátok? Ha nekem Lady Gaga van kiírva, nem leszek ő.
2012. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott 5 éves koromban az "életreszóló nagy ovis szerelmem", a Tóth Peti. Kaptam egy filctoll készletet, amire büszkén ráírtam, hogy "Tóthné".

A szüleim és az ő szülei is nagyon cukinak találták. Azt hiszem még az volt az utolsó kor, amikor valóban aranyos volt ilyen tennem.

2012. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!