Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt megyünk fürödni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt megyünk fürödni, hogy legyen majd? 14\\L

Figyelt kérdés

Megyek az osztályommal kirándulásra,van még hely a buszban,és az osztályfőnök azt mondta ha valakit akarunk,vihetünk magunkall.Én elhívtam a barátom,úgy áll hogy jön..A barátom 17,5éves,10hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást=)Mivel én hívtam fizessem ki neki a buszt meg a belépőt a bazenra?=)kicsit ideges vagyok,mert először megyünk íigy együtt...

Köszönöm a válaszokat,puszi.


2009. jún. 22. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan fizetheti a reszet, neked sincs onallo kereseted! max meghivod egy fagyira!
2009. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a problémát, kicsit kuszára sikerült a magyarázat.


Szerintem semmi esetre se fizesd ki a belépőit, hiszen te csak felajánlottad, hogy elmehet veled. Mellesleg egy lánynak nem kell kifizetnie a pasija költségeit...

Én biztos nem tenném, az én barátom megsértődne. De szerintem 10 hónap tapasztalat után ismered annyira, hogyha jobban végiggondolod, magad is megtalálod a választ arra, hogy a ti kapcsolatotokban hogyan lenne ez a legjobb.


Ne izgulj, olyan régen ismeritek egymást... ez egy szép közös élmény lesz :)


Remélem jól értettem a kérdésedet, ha nem, javíts ki nyugodtan.


Puszi,

Lili

2009. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hívtad, de nem vendégségbe, hanem fizetős kirándulásra. Fizesse ki ő is. Ha perpill nem tudja, előlegezz meg neki, de pénzügyekben korrektnek kell lenni egy párkapcsolatban is.


A fürdést hogy érted? Ha az esti zuhanyzásra gondolsz, hát nem hiszem, hogy jó szemmel néznék, hogy együtt fürödjetek, szerintem ezt a pár estét ki fogjátok bírni anélkül is.

f24

2009. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pontosan erre gondoltam,köszi szépen=)

Puszi

Livi

2009. jún. 22. 12:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem esti zuhanyzas hanem fenyes nappal a bazenon,este jövünk haza.=)
2009. jún. 22. 12:51
 6/8 anonim válasza:

szerintem felajalhatod neki , hogy fizesd ki te , de ha igazan szeret nem fogja engedni hogy te fizesd neki ...

de az indulas elott kerdezz re hogy hozottt e penzt a kirandulasra .

2009. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi az a bazen???
2009. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
medence=)
2009. jún. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!