Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? próbáltáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? próbáltátok már? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha barát akkor legyen barát,, ha más is belekeveredik a dologba akkor az már rég nem barátság,!!! sztem ez hülyeség!
2012. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexbarátom volt már.De ha egy kapcsolat jó barátságon alapszik,szerintem nem érdemes szexet belevinni...már ha erre gondolsz. :DD
2012. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt. Lényegében többnyire neten beszélgettünk ha találkoztunk meg szex volt a vége többnyire persze beszélgettünk is :) Nincs vele gond ha mindkét fél felfogja hogy annyi :) 22/F
2012. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.Többször is.Volt, hogy lett belőle kapcsolat, volt hogy nagy veszekedések és szakítás lett.Most is valami hasonlóban vagyok,de inkább haveri a dolog némi k*rvajkó szexszel.
2012. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
extrém esetben működik, tapasztalat, de attól függ hogy álltok az érzelmekkel, illetve le tudjátok-e rendezni magatokban hogy ez csak ennyi, mert az nem könnyű.
2012. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt, de én többet akartam, a lány meg közben máshogy gondolta és visszament az ex-pasijához.

Elég rossz érzés volt, de a barátságunk megmaradt, sőt erősebb lett.

2012. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy jó barátom ajánlotta fel a témát. A probléma ott kezdődik hogy én bele vagyok zúgva. Na sebaj majd pár év múlva talán mikor már nincsen irányába érzelem. Mondjuk anélkül meg nem tudom hogy menne. Nehéz dolog.
2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, kis idő múlva kapcsolat lett belőle. :)
2012. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szim44 válasza:
Nekem mostis van egy ilyen... az a jó hogy a csávonak barátnője van nekem meg rohadtul nemkel kapcsolat amibe megmondják hogy ezzel azzal nebeszélj ne csalj meg stb... érzelem pici mindig van kell is h vonzodjatok egymáshoz de több nem..van akinek működik van akinek nem ez nagyon emberfüggő...meg hát igen jol kell felfogni a dolgokat és tudni h töbet nemakartok csak extrákat..amolyan 1éjszakás kaland ez csak nem csak 1éjszakáig és tök jol el is vagtok együt
2016. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!