Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor összekapunk azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor összekapunk azon a párommal, hogy ő mindig bulizni akar, én pedig néha szeretnék pihenni is. Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátommal már fél évesek leszünk nemsokára,

és szeretjük egymást.

Legalábbis én így vagyok vele.

Sokszor összekapunk azon,

hogy ő mindig bulizni akar,

én pedig néha szeretnék pihenni is...

A barátom 20, én pedig 16 éves vagyok.

De viszont már 2szer is smároltam egy másik sráccal, amiről a barátom nem tud...

Az a bizonyos másik srác nagyon bejön nekem,

és én is neki...=)

A srác többet is akar tőlem mint barátság.

Kezdem úgy érezni,

hogy a másik srác iránt többet érzek,

mint a barátom iránt...

De viszont a barátommal nincs szívem szakítani,

mert szeretem,

és nem nekem eddig mindig minden jó volt vele.

De viszont a másik sráccal úgy érzem jobb lenne a dolog...

Ilyenkor mit tegyek?? =(

Légyszíves segítsetek nekem!!

Előre is köszönöm=)


2008. ápr. 18. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nos,ha úgy érzed,hogy vele jobb lenne,akkor mia fenéért nem mész???A 20 éves pasi,amúgy se 16 évesekkel kavarjon,hanem keressen valami magakorabelit.Meg különben is megsaltad..akkor mi a fenét vársz még ettől a kapcsolattól?Ha meg szeretede,akkor mit akarsz a másiktól?Neked kell tisztán látni.Én ilyenkor mindig a szívemre hallgattam és léptem,kevesebbszer bántam meg mint ahányszor nem.
2008. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodom, hogy mi van, ha a másik sráccal rosszabb lenne a kapcsolat... :S De mi van akkor, ha jobb lett volna...?? :S Nem tudom mit tegyek...=(
2008. ápr. 18. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Azért az is fura hogy a bartáod bulizni akar, te meg nem... Én a helyedben hagynám, hogy bulizzon, és új életet kezdenék azzal a másik sráccal. :) Már úgyis megcsaltad a pasidat, nem ? Azért elég csúnya dolog átverni, akkor inkább próbáld meg a másikkal. Ha benne maradsz egy kapcsolatban úgy, hogy másra vágysz, akkor soha nem tudod meg, hogy milyen lett volna a másik pasival!

Szerintem próbálkozni kell, még csak 16 éves vagy, szerintem nem az életed múlik a dolgon :)

2008. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg csak 16 eves vagy!!!! Nem 35 (bocsanat!!!!!), hogy meg kelljen alkudnod vagy hasonlok.

En siman lepnek a mai fejemmel es nem engednem az idomet elveszni. Bar az is igaz, hogy az uj mindig izgalmas es a lo igencsak elszaladhat velunk....

Ugyanakkor egy kapcsolatban mindig vannak nezetelteresek es sokszor azert vitatkozunk, mert csiszolodunk.

Ennek azonban nem 16 evesen van itt az ideje. 16 evesen meg gondtalanul de esszel kell elvezni az eletet. 16 evesen meg annyi minden van ami elotted all. Valoszinu nem egy eletre valasztottad a 20 evest es az, hogy kedvet kaptal ahoz, hogy mast is megcsokolj, mindenkeppen egy jel.

Szoval legy bator. Mond el a baratodnak, hogy mi a dorges. Remelem meguszod a "kurva es egyeb sertett ferfibuszkesegbol fakado szavakat".

Nagyon sok boldogsagot kivanok!

2008. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy érzem igazatok van... Mindenki ezt mondja nekem...=) Megpróbálok belevágni a dolgokba... =)

És köszi mindenkitől mindent!! =) Puszika nektek!! =)

2008. ápr. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!