Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az eltérő stílus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az eltérő stílus lehet gátja egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyunk mostanában az egyetemen. Nagyon tetszik belsőleg, ahogy viselkedik, amiket csinál. Pl az, hogy szereti a gyerekeket, szeret túrázni, benne van minden programban, HÖK-ös, kihasználja a szabadidejét, nagyon kedves.

Külsőleg sem lenne csúnya. csak nem annyira tetszik, hogy váll alá érő haja van, körszakálla, és egy kicsit olyan sátánista szerintem. nagyon sokat van fekete ruhákban, a képein mindig olyan komoly arcot vág, ami szinte már ijesztő, durva rockot hallgat, és szokták is mások Sátánként szólítani.

Szóval a belső és a külső tulajdonságai nagyon nem passzolnak. megváltoztatni persze nem akarok, de nem tudom, hogy mennyire tudnám ezt elfogadni ha együtt vagyunk, vagy, hogy ebből lenne-e konflikutusnk. Hasonló helyzetben ti mit csinálnátok?


2012. ápr. 19. 17:18
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a külső nem számít. Ha el tudod fogadni úgy ahogy van, akkor semmi baj. A probléma ott kezdődik, ha meg akar változtatni az ember valakit. Abból lesz a konfliktus.
2012. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom mondani hogy az én bátyámnak is volt hsszuj haja járt sötét ruhákban kemény rokott hallgatt meg szakállas... aztán egy pár év alatt kinőtte ezt a korszakot, a fekete pulcsik többsége megmaradt, de már vesz fel pl szürkét is, a haját mindig rövidre vágatja, egyedül a szakáll az amitől nem akar meg vállni, és ugyanugy rock zenét hallgat... ettől függetelneül normális (már amennyire egy ember a bátyát normálisnak látja :D)
2012. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ő már 25 éves. egyébként nem csak feketét hord végülis, de nem hiszem, hogy olyan sokat fog változtatni a külsején. nem vagyunk még együtt, de ha belegondolok, nekem külsőleg más típusú fiúk jönnek be, meg stílusilag. nem tudom, hogy el tundám-e fogadni.
2012. ápr. 19. 17:36
 4/7 anonim válasza:
Én is rocker stílusú vagyok, minden fekete, metált hallgatok stb., de én sosem jöttem ki a más stílusú pasikkal. Persze, a belső is lényeg, sőt fontosabb, de szerintem az is fontos, hogy az érdeklődési kör is megegyezzen. Viszont ha nagyon jóban vagytok, és úgy érzed, hogy ez nem akadály, akkor sok szerencsét! :)
2012. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi kijövünk, nagyon is. sok közös tulajdonságunk van, sok közös hobbink, nagyon szeretek vele lenni. csak ez a stílus egy kicsit visszavesz a vonzódásomból, de nem tudom, hogy működne e. nem mondodm, hogy nem vonzódom hozzá, sőt. csak így mégsem olyan, amilyennek elképzelnm a páromat.
2012. ápr. 19. 17:42
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy egy idő után már érdekelni sem fog, hogy ő ilyen, mert annyira megszereted. :) De én is sokszor kaptam meg, hogy azért nem volt barátom mert acélbetétes bakancsot hordok meg feketét stb. Rossz érzés, de változtatni ne akard. :)
2012. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm kis cuki, én meg meglehetősen "metál" megjelenésű vagyok, ráadásul ő nem képes 20 másodpercnél többet hallgatni abból, amit én hallgatok. Mondjuk én se bírok többet ennél az ilyen elektromos mosógéphangból amit ő szeret... Na meg ezek a slágertoplistás tömegtermékek... De ez nem akadályozza a kapcsolatot.
2012. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!