Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 15:45
 1/9 anonim válasza:
38%
Szerintem ha másra gondol, meg ha mondjuk leszopják.
2009. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nekem már az is,ha mással csókolózik.de ez nekem csak "kis" megcsalás,ezután még esetleg megbocsátanék a fiúnak.viszont ha le is fekszik valaki mással,az már egészen más tészta,azután nem valószínű,hogy meg tudnám tenni!de ebben lehetnek egyéni különbségek szerintem,mármint hogy kinek mi jelent "nagyobb lépést" úgy értem,van akinek a csók jelenti a legkisebb elköteleződést,valakinek meg már az is nagy horderejű dolog
2009. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
hamár más lányokon jár az esze azis megcsalás, csak még nem nyilvánult meg. de lélekben már megcsalt.
2009. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

szerintem az nem megcsalás ha másra gondol.csak magamból indulok ki,szeretem a barátomat nagyon,mégis szoktam más srácra gondolni...

de amugy meg egy csók megcsalásnak számít.

2009. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

a csók az attol függ..

friss kapcsolatban mondjuk akik 1 honapja vannak együtt és csak a csókig jutottak el azoknál nagy csalásnak számit

de mondjuk 15 éves párkapcsolatban 3-4 gyerekkel egy csók elnézhető

2009. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi tíz éve vagyunk együtt, én nem néznék el egy csókot sem. Ő sem nekem. De persze mindenki más, ezt elfogadom.
2009. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csók már annak számít nálam. Az ölelés a körülményektől függ. Viszont azt nagyon utálom, mikor más csajokat nézeget mondjuk az utcán.
2009. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mással smárol, mással fekszik le, vagy ha például egy lánnyal kamsexezik, vagy olyanokat ír neki amiket nem kéne, igaz ezek nem gyakorlatban elkövetett csalások, de már az is elég bűn ha gondolatban csal.
2009. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már a flörtölgetés is megcsalás, ha csak kacérkodik egy lány egy fiúval, utána biztos más is alakulni fog. De konkrétan, a simi-simi, csók-tól már megcsalás.
2009. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!