Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy soha nem nagyon akar összejönni lányokkal az ismerkedés?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok átlagos külsővel. Szórakozóhelyeken szoktam próbálkozni lányoknál...általában a kiszemelthez odamegyek és próbálok beszélgetésbe elegyedni vele, hozzáteszem nem sok sikerrel, vagy leráznak vagy van barátjuk vagy abbamarad a beszélgetés. Nektek mi a nyerő taktikátok ha van ilyen, és lányok hogyan közeledjen egy fiú ilyen helyeken felétek?

2012. ápr. 18. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha átlagos a külsőd, akkor csak a csúnya lányoknál van esélyed, náluk próbálkozz!
2012. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn járnék szórakozóhelyre, akkor az lenne, hogy megkérdezi esetleg, hogy táncolnék-e vele. Egy kis tánc, utána meg beszélgethetnénk. Szerintem ez egy normális közeledés, a gond csak az, hogy az esetek 99 %-ban ez nem így van.
2012. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából az h mennyire átlagos a külsőm azt nem tudom azt mindenki maga dönti el, semmiképpen se tartom magam nyomottnak 183 cm magas vagyok és nincs semmi olyan rajtam ami rendellenes lenne, divatosan öltözködöm és normálisan szoktam odamenni lányokhoz, nem részegen vagy ilyesmi
2012. ápr. 18. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne beszélgetéssel kezdj. Menj oda egy magával vagy barátnőivel táncoló csajhoz, érints meg a kezét vagy a derekát, egyből kapsz majd visszajelzést. Régebben én is odamentem, elkezdtem beszélgetni... soha nem jött be ez a normális módszer...bármennyire furcsa...:/
2012. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akartam valami frappansat, cinikusat irni, de elolvasva a kerdesed alatti szöveget, azt kell, hogy mondjam összessegeben jo uton haladsz.


Van batorsagod odamenni egy lanyhoz es megszolitani! Ez a vizvalaszto! Ne keseredj el, probalkozz csak tovabb. Ne törödj az 1000 kudarccal, ha megtalalod azt az 1-et, akit keresel.


Talan azon erdemes elgondolkodnod, hogy manapsag a legtöbb lany nem ismerkedni jar szorakozohelyekre es ezert eleve tavolsagtarto a viselkedesük. Lehet, több eselyed van egy parkban vagy egy aruhazban.


Ezen kivül (persze, lehet feleslegesen irom), jo ha nem csak a beszededre, hanem a testbeszededre is ügyelsz. Mosolyogj, legy nyitott, laza, de ne tulsagosan es vedd fel a szemkontaktust.


Ha ragaszkodsz a szorakozohelyekhez, akkor ott nagyobb hangsulyt kap a külsö. Eleve sokkal több vetelytars van egy helyen es a szöveged sem teljesen tisztan hallhato.

Öltözködj izlesesen, alakodnak megfelelö. Az a gond, hogy a fiuk ritkan talalhatnak jo öltözeket olcson. Erdemes lany ismerösöddel elmenni vasarolni, parfümöt valasztani, de ügyelj arra, hogy sajat stilusat ne eröltesse rad, amiben esetleg nem erezned jol magad. Fontos (es ajanlottan egyetlen) kiegeszitö legyen egy szep femchrono. Meglepö, de ha nem telik svajci orara, vannak nagyon ismert markaktol szep orak, mint Hugo Boss, Armani stb. amik megfizethetöek es hihetlenül felertekelik megjelenesedet (persze ök csak a nevüket adjak, a futomü japan, de minösegi...de ez csak erdekesseg).


Aztan ott van a tanc. Ritkan adodott gondom ismerkedni lanyokkal szorakozohelyen, pedig szörnyü a mozgasom, ritmuserzekem. (Profi tancos baratom is mondta mar többek között) Ezert, ha tancolok, csakis a basszusra koncentralok es annak ütemet probalom követni, nem tul nagy mozdulatokkal. Ami viszont fontos, hogy (tancos baratom tanacsara) mindig kihuzom magam. Igy barmennyire is szörnyü a mutatvanyom, megmarad ferfias magatartasom latszata.

2012. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Odamenni nem okoz gondot a lányokhoz, végül is mitől félnék, csak valahogy úgy érzem nem jól csinálok valamit...de tovább dolgozom a projekteken :)
2012. ápr. 18. 16:42
 7/9 yesterday.walker válasza:
Szerintem próbálj meg típusú lányokhoz odamenni és időnként más típusú bulikba is eljárogatni. Lehet, hogy csak rossz helyen keresgélsz. De szerintem se add fel. =)
2012. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is oda merek menni a lányokhoz, de a beszélgetés 2 emberen múlik...
2012. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye,beképzelt ribanc mindegyik.
2012. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!