Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha több mint fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több mint fél éve vagyunk együtt akkor csak "arra" mehet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy már több mint fél évesek vagyunk és még nem szexeltünk... ha valaki csak "arra" menne akkor a bnője mellett maradna ennyi ideig? Remélem értitek...
2008. ápr. 17. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te érzheted,hogy milyen veled a barátod. Sztem viszont szeret téged ha szex nélkül együtt vagytok már ennyi ideje:) Meg a korotoktol is függ. Mi 4 honap után feküdtünk le ugy h mind a ketten 16 évesek voltunk.
2008. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő 17 én 16
2008. ápr. 17. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj! Az ilyen pasi tuti h nem a szexre megy:) az naon yo, hogy már több mint féléve együtt vagytok és nem olt még az:)ez szép!:) nem tom h birjátok ki:D

De mi a páromal már az 1 héten megtörtént és nem bántuk meg, már több mint 3 hónapja:)

2008. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 10 hónapja vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le, 16 évesek vagyunk. :) És tudom, hogy tényleg szeret, és nemcsak azért van velem, hogy majd egyszer "ellopja"...


A srác viztos nem azért van veled, mert csak "arra" hajt, szerintem szeret, bár ezt te érzed jobban! :) És azért 17 évesen már erősen gondolkodnak, sőt nemcsak gondolkodnak, hanem tevékenykednek is... Örülhetsz, hogy ilyen barátod van! :)

2008. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem is értem.. miért gyanítod ezt? Kár, hogy nem írtad bele a kérdésbe, pedig fontos tényező.

Amúgy ez nagyon sok mindentől függ.. de leginkább attól, hogy mi indít el benned egy ilyen gondolatot! Puszta félelem?

2008. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sem arra megy ki a játék.Fél évet nem vár senki ilyenre.Nálam egy hónapot várt egy pasi,hogy lefektessen.Mikor nem kapott meg lelépett.

A férjemmel már aznep lefeküdtünk mikor megismertük egymást,és mint a mellékelt ábra mutatja,komolyan gondoljuk:)Igaz egyikönk sem volt szűz,és 20on felül voltunk mind a ketten.

Bár tényleg érdekes kérdés,hogy miért gondolog,hogy csak le akar fektetni.

2008. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csak arra menne. főleg ha ő is szűz még.
2008. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem puszta félelem, mert elég sok olyan pasi van a környékemen (ismerősök, barátok) akik mindig mndogatják, h nekik csak "arra" lenne jó egy csaj stbstb. Mondjuk a barátomtól még nem igazán hallottam ilyet. ő már nem szűz... Nekem is mondta sokszor, h nyugodtan bízzak meg benne mivel nem arra megy... De vhogy mégis bennem van az, h otthagy miután lefekszem vele :S pettingelni is 5 hónap után pettingeltünk és még szűz vok!
2008. ápr. 18. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
kedves Bizalmatlan! én írtam az előző hsz-t. :)) és azt szeretném mondani, hogy ha nem szűz, akkor meg még inkább nehéz neki kontrollálni magát, úgyhogy ne aggódj! nem hiszem hogy el fog hagyni. Ha ilyen sokáig nem hagytad magad, akkor nagy kincs leszel neki, miután megkapott. :)
2008. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ez aranyos volt :))
2008. ápr. 19. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!