Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek rámenősebb?

Figyelt kérdés
Nos az helyzet hogy minden nap több fiúval vagyok de ők csak baràtok és az egyikőjűk nagyon bejön de ő csak haverkènt tekint ràm
2012. ápr. 15. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a puncid. Utána már biztos nem fog haverként "rádtekinteni".......
2012. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

úgy hogy odamész a fiúhoz, és keresed a társaságát...

Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, ha nem foglalkozol a fiúval, honnan tudja, hogy bejön neked?

2012. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat haverkent elottem verik ki a bret

bocs az ekezetek miatt

2012. ápr. 17. 18:57
 4/6 anonim válasza:
Ezt te csak nézed ?
2012. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát mit csináljak nem vagyok olyan lány aki pink meg rózsaszín cuccokban járkál és azt énekelgetei hogy noszá noszá és amúgy őket sem zavarja
2012. ápr. 19. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer verik előtted a brét, akkor kérdezd meg tőle, hogy segíthetsz-e neki
2014. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!