Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egy fiú szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy fiú szerelmes belém, és én is belé, de csak néha ír rám?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
írj rá te...
2012. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam írni,írj rá te ,nem harapja le a fejed :)18F
2012. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg találkozzatok, és ne a fakkbúkon éljétek az életeteket.
2012. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Keresd a társaságát, írj rá, találkozzatok stb
2012. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szerelem és a csak néha ír rám két eltérő fogalom. A szerelem nem így működik.
2012. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
néha eszembe jut hogy mit gondoltak a fiatalok, hogy régen hogyan ismerkedtek az emberek, mikor nem volt fb iwiw meg mobil se nagyon :D
2012. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rád ír! Istenem de régen láttam a "Párnakönyv" című filmet! Nem is hittem volna, hogy a mostani tizenévesek is ismerik Greenway rendezéseit. Hát nem gyönyörű? [link]
2012. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az unokatestvérem azt mondta, ő a fiú, ő írjon rám.... Akkor most mi legyen?
2012. ápr. 14. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, ja. A 15.34-kor küldött linken is a pasi ír a csajra :)
2012. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ő egy olyan fiú, akire minden csaj bukik. Nyáron találkoztam vele, mikor barátnőmmel járt. Azóta szerelmes belém, de én erről nem tudtam. Mikor tesómmal elmentem sétálni, találkoztunk vele. Így hárman voltunk. Mikor tönkrement a cipőm, és nem bírtam menni, felvett az ölébe, és másnap bevallotta, hogy szerelmes belém. Nem gondoltam volna, de én is. Barátnőmmel miattam szakított...
2012. ápr. 14. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!