Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mik azok a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a belső tulajdonságok, amik vonzóvá tesznek egy férfit? És mik azok a tulajdonságok amelyek taszítóvá?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
a lányok gyümölcsökként kezelik a férfiakat:ha a héja nem szép akkor azt rossz belsőjűnek könyvelik el ám aki kivűl szép az szerintük belül is csak szép lehet
2012. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a lányoknak természetesen csak a belső értékek számítanak: bőr belső, klíma, nagy zene...
2012. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kedvesség és a magabiztosság, az ami vonzóvá tud tenni valakit. Persze sok más tulajdonság is van, de számomra ezek a legfontosabbak.

És nem igaz, hogy gyümölcsként kezeljük a pasikat, persze vn kivétel is, de én személy szerint szeretek elöbb elbeszélgetni mindenkivel és csak azután itélem meg, hogy jó vagy rossz.

2012. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Basszus, valaki tudna normális választ adni!?

Engem tényleg érdekel,h mik a vonzó belső tulajdonságok.

2012. ápr. 13. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

keressetek fel orvost személyiségzavarral,ha lányoknak képzelitek magatokat.

a második meg barom ezen felül. az elsö csak hülye:)


nos mint nő, az én véleményem:

kedves, magabiztos,határozott,tág érdeklödési kör,tudjon hülye lenni de komoly is,legyen segitökész.

taszito: ha uralkodni akar,ha nebáncsvirág,ha otthonülő punnyadék,káros szenvedélyek,igénytelenség(mivel ez is belülröl fakad)


nem kell szépnek lennie,de fogjon meg benne valami. hiába egy filmbe illö nyálcsorgato pasi ha egy egoista,üresfejü f@sz...

2012. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Számomra a figyelmesség, kedvesség és az udvariasság, ami vonzóvá tesz egy férfit.

Taszítóvá a trehányság, bunkóság és a tapintatlanság. Van sok más is, de ezek a fő okok.

2012. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Taszító tulajdonságok: igénytelenség! (ez nagyon) nagyképű, menőzik, okoskodik, nem bírja kimutatni az érzéseit.

Vonzó: udvarias, ápolt/tiszta, kedves, figyelmes, van egy kis humora.

2012. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vonzó: türelmes, kedves, őszinte, hűséges, elfogad olyannak amilyen vagyok stb.

Taszító:ezek ellentéte, hazug, tiszteletlen,bunkón viselkedik, mindig azt hiszi, hogy neki lehet csak igaza stb.

2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Taszító: nagyképű, beképzelt, egoista, harsány, flegma, agresszív, nem képes gondolkodni, humortalan...

Vonzó: nagyon sokszor leírtam kb 100 dolgot. de az utóbbi időben a három legfontosabb dolog nekem ez maradt: 1. legyen intelligens. nem tehetek róla, de vonzanak az okos pasik. nem is kell feltétlenül olyan hűdeszuperhiper okosnak lennie, de értse a világ dolgait és akarjon minél többet tudni azokról, amik érdeklik. 2. legyen a mosolya és a szeme szimpatikus. az életben nem tetszett még úgy pasi, h a mosolya, vagy a pillantása nem tetszett. nem a tökéletességről van szó, hanem arról, h értelemről és érdeklődéstől, humortól csillogjon a szeme, a mosolya meg legyen olyan, h elolvadok tőle. 3. legyen közös nevező. nem kell egy érdeklődési körből lennie, mint én, nem kell azt szeretnie, mint amit én, de meglegyen a közös pont. ha abszolút eltér tőlem, akkor nem kezdek vele.


Na, nekem ezek a fontos dolgok. :))

2012. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jóképű, okos, humoros, művelt és szenvedélyes. :)
2012. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!