Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti vertétek már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti vertétek már meg a barátnőtöket, csajotokat vagy csináltatok vele vmi rosszat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 20:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Én naponta verem, valamikor naponta kétszer is, ettől érzem keménynek magam...


ON: Na most komolyan ez milyen kérdés?? :) Szerintem abban a pillanatban már nem lenne barátnőm...


(remélem leesett hogy az első sor nem igaz)

2009. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
aki nőt megütni gyalázatos dolog...de pl nagyon különös kivételek vannak szerintem...mondjuk 1000 esetből 1. itt értem azalatt pl.ha egy nő rátámad egy pasira pl és meg akarja ölni vagy ilyesmi... xD de szal ezzel azt akartam mondani hogy van olyan helyzet amiben nem feltétlenül elitélendő a pasi. xD szerintem
2009. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek :D
2009. jún. 18. 21:19
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Az asszony verve jó
2009. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább egy játékos seggrepacsi volt:DXD
2009. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Az jóXD:D
2009. jún. 18. 21:43
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nincs az a helyzet amiben meg lehet utni egy not, meg akkor sem ha a no reszerol az iment csattant a pofon...akkor fogja le vagy ontse szembe egy pohar vizzel...
2009. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

lehet ütni nőt például szex közbe ,és csak játékosan.:)


nah de idegből?!az ilyen ember inkább igya le magát vagy csapja be az ajtót és higgadjon le. egy nőt megütni gyávaság és gyengeség. nem egy a súlycsoport se

2009. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
az 1.oldalon lévő utolsó hozzászólónak csak annyit írnék:olyan sincs hogy HA,CSAK..mindenki követhet el bűnt,ha pedig megcsal a barátnőd az vagy miattad van,mert nem vagy jó barátja,vagy pedig rossz barátnőt választottál magadnak,olyat aki nem hozzád illik!és az 1.hozzászólónak van az igaza!
2009. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

lehet ütni nőt például szex közbe ,és csak játékosan.:)


nah de idegből?!az ilyen ember inkább igya le magát vagy csapja be az ajtót és higgadjon le. egy nőt megütni gyávaság és gyengeség. nem egy a súlycsoport se

2009. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!