Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 4 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyoslány kérdése:

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt,14 évesek vagyunk. Meddig kellene, hogy el jussunk?

Figyelt kérdés
szex ?! :\ stb.
2012. ápr. 7. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csók, max petting. Semmi több. Mai fiatalok...
2012. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi az hogy meddig kellene eljutnunk?! -.-"

Szex az persze, inkább társasjátékozzatok együtt.

Hova jut ez a világ...

2012. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Puncinyalás, sz.pás, petting, csók. Ha felkészültetek akkor szex is lehet. Ezek közül Ti hol tartotok?
2012. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor jól gondolkozok :) Én is furának tartottam, hogy az én korosztályomban a lányok többsége már nem szűz.. Szerintem ez hülyeség... Akkor ti is így gondoljátok :)
2012. ápr. 7. 16:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mi még sehol sem tartunk.... :\
2012. ápr. 7. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Elmondom: szexelhettek is nyugodtan, de (DE!) azt tudni kell, hogy a szexnél védekezés ide vagy oda, terhes lehetsz. Ha már megtudod oldani a terhesség gondját akkor szexelj!


Bár én csókon és tapin kívül nem mennék tovább, de én szóltam előre!

2012. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jussatok el gyalog Vecsésig, sötétedés előtt aztán forduljatok vissza Pestre.
2012. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Akkor eddig mit csináltatok 4 hónapig? Még a puncidat sem akarta megfogni? ÁÁÁÁ! Elég gyámoltalan fiú lehet!

Egyébként mi az amit kivánsz így kapcsolat terén?

2012. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Meddig kellene hogy eljussatok?A 18. életévig:)
2012. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezt meg nektek kéne tudni nem pedig megkérdezni másoktól hogy meddig jussak el?..ez olyan mint mikor megkérdeztem 5 évesen apámtól hogy meddig kell még a szalonnát sütni
2012. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!