Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli őket?

Figyelt kérdés
Volt a suliba egy buli amelyen az egyik nekem tetsző ámde nem egy társaságba tartozó csaj kicsit ittasan odajött hozzám hogy nem-e kevertem-e a bnőjével anno. Hozzáteszem ő is tetszik:D Ott nem értettem pontosan ezért ma megkérdeztem face-n hogy pontosan mi ez a sztori hgoy semmi ő nem akart kotyogni meg nem tud semmiről de hogy kevertem-e a bnőjével mert a bnője nem emlékszik rá. A kérdés az hogy mivel csinálok jót magamnak mert mind2 tetszik. Ha azt hazudom hogy igen vagy hogy nem mert én nem olyen vagyok...Meg a másik hogy tényleg nem vagyunk egy társaságban szinte nem is beszélünk akkor miért engem szúrtak ki?
2012. ápr. 4. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
az a kérdés hogy kevertél-e nem hogy keverni akarsz-e. mond hogy nem és akkor ez a csaj lenyugszik hogy nem volt semmi. és nem is hazudtál gondolom ezzel. és a másik csajjal még ugyanugy lehet valami. ha meg igent mondasz lehet mind2 ugrik mert első azért nem mert vele volt valami. a másik csaj meg nem emlékszik és lehet nem akar többet. szerintem mondj nemet :D
2012. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy csak szorakozik vagy tetszesz neki. ezt kell kideritsd. en ajanlom az oszinteseget, mert akkor legalabb a lelkiismereted is tiszta es nemfognak rajta ha hazudsz... foleg hogy baratnok es megbeszelik a dolgot!
2012. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!