Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta barátom sok szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta barátom sok szex után, hogy olyan vagyok neki mint a húga. Miért mondta?

Figyelt kérdés
20éves vagyok.A fiú 26.Ledöbbentem néztem mikor ezt kimondta,majd rákérdeztem ez alatt mit ért..És csak átöltelt és homlokon puszilt.Azóta nem beszéltem vele...
2008. ápr. 15. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szeret. De nem szerelemmel... barátilag.

más kérdés, hogy az ember nem szexel a húgával.

2008. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Homlokon puszilt????Ha hugaként szeret, akkor miért fekszik le veled???Az ilyen nem szeret, hagyd a francba.
2008. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát ez gáz..
2008. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer mondtam egy pasinak, hogy olyan mint a bátyám: amikor a lelki szemetesem volt, akart volna több is lenni, de leráztam az "olyan, mintha a bátyám lennél" mondattal :S
2008. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeret de nem szerelemből!A közeli barátokat/családtagokat szoktuk általában szájon csókolni!

Sajnálom...de sztem is dobd a fenébe...

2008. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Igen, nagyon szeret, de nem szerelemből. Amellett hogy homlokon puszilt, tiszteletét mutatta ki irtántad, nem a szerelmét.

Hidd el, tapasztalatból mondom.

Én például nem tudom azt mondani a szerelmemre, hogy úgy szeretlek mint a bátyámat, mert a tesómat nem szerethetem szerelemből.

Ez a srác nagyon nagyon szeret, komolyan szeret, de csak mint barát.

2008. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát a hugikat félteni szokták a bátyók.Nem tudom tutira rosszul lennék, ha a bátyám annyira szeretne, hogy szexelni akarna velem.... Nekem ez nem passzol össze.Szeret,szeret de csak addig? Áááá ez a pasi hazudik!!!!!
2008. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen...Nekem is 'magas' eza dolog.Persze azóta mindig találkozni akar velem,de én annál inkább nem.Pedig azt hiszem szeretem.Még bocsánatot is kért..(sztem a haverjai telebeszélték a fejét,hisz mki féltékeny rá,h sikeres és van egy jó nője)DE akkor is??!?!?!Hogy lehet ilyet mondani!!:(
2008. ápr. 17. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor most bocsánatot kérth ezt mondta neked?? és azt mondta h úgy szeret, mint ha a szerelme lenné, vagy még mindig csak hugi vagyneki?!

De ez elég durva h iet mondot neked, ha nekem iet mondot volna a párom, már rég nem lennénk együtt!(yo tán nem biztos, de akkor is)

De ne hallgason másra, a szívére hallgason!

Remélem minden rendbe jön!:)

2008. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT...

Bár tudom ez elég morbid dolog de azóta sikerült tisztázni és persze szakitottam a sráccal bármennyire is szerettem!

:)

2008. máj. 16. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!