Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menstruáció befolyásolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció befolyásolhatja az érzelmeket?

Figyelt kérdés
5 hónapja reggel este együtt vagyunk,sokat veszekszünk,amikor megjön mindig érzékeny vagyok,írok mindenen felkapom a vizet csoki hiányom van stb.. de most azt érzem h elbizonytalanodtam h szeretem e a barátom vagy sem.. és sírok olyan mint egy lelki ismeret.. érzem mintha nem szeretném közbe vele akarok lenni mert szeretek vele lenni de mintha ezt érezném.. meguntam? vagy sokat voltunk együtt? mit csinálhatnék h visszafordítsam ? vagy csak megfog jönni 4 nap múlva és azért nem tiszták az érzelmeim? nem kell más srác mert nem érdekel.. csak most érzem ezt. Tegnap megmondtam neki h nem szeretem annyira stb és szakitottunk felmentem a koliba hozzá mert nyári gyakszin van kibékültünk és összejöttünk és nem érzem h hiányozna vagy nemtudom mit érzek.. kérlek segítsetek!
2009. jún. 15. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
befolyásolhatja.
2009. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatja, de szerintem nálad nem erről van most szó. De megpróbálhatjátok, hogy tartatok egy kis szünetet(de a szünet olyan legyen hogy abszolút nem beszéltek se semmi, max szia szia hogy vagy és ennyi) és ha hiányzik akkor semmi okod kételkedni, hogy szereted e vagy nem. Nálam bevált :)
2009. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is mondtam neki de nem akar mert azt mondta az a bizonytalan állapot nem jó.. csütörtökön talizunk mert jön le (am annyira h szia szia nemtudunk találkozni mert 4 óra a távolság köztünk..) itt alszik vasárnapig.. kedd, szerda nem hiányzik akkor mit csin ?
2009. jún. 15. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
két nap szerintem kevés arra hogy eldöntsd... de talán mégis a szünet lenne jobb, hisz nincs annál bizonytalanabb ha nem tudod mit érzel, ezt ő is meg kellene hogy értse. amúgy hány évesek vagytok?
2009. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 15.. ő 20
2009. jún. 15. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok egyébként :) nekem 10 hónapig volt barátom, kb 5x szakitottunk ilyen miatt, hogy nem szeretem. Hidd el, a szünet tényleg jót tesz, és más, tartós megoldás nem nagyon van
2009. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is. Felteszed a kérdésed, és rögtön az első mondatoddal meg is válaszolod...

És az a gondod, hogy kicsit idegbeteg vagy. Pont olyan, mint előző barátnőm. Mikor megjön akkor azért, előtte egy héttel azért, és még utána egy héttel is amazért. Jó lenne ha összeszednéd magad, mert feleslegesen generálod a feszültséget, és ami a legrosszabb, hogy szerencsétlen barátodnak sokat ártasz ezzel. Ez tipikus női defekt. Ha ilyen helyzetben vagy, akkor nem egy szál virágot kell szedni és tépkedni a szirmait, hogy szeret-nem szeret, hanem ki kell szellőztetni a fejed. Csináld azt ami a hobbid, vagy menjetek el barátoddal vaalmi hosszabb dologra, bármi, csak terelje el a figyelmed, és akkor rájössz, hoyg el is múlt ez a hülyeség. Ennyi. Volt barátnőm is nagy nehezen az élet pofonjai miatt összeszedte magát, és már nem ilyen, de ez mind már különválásunk után történt. Tessék összeszedni magad, és nincs megmagyarázás, hogy de én iylen vagyok, meg a csillagok állása miatt nem tudok, mert ha majd nem bír meglenni melletted senki, akkor azért te leszel a hibás. Nem a legnyálasabb stílusomban írtam, csak engem nagyon dühít ez a viselkedés, mert semmi alapja nincs, csak kicsit meg kéne emberelni magad hozzá, és nem rombolni a másikat. A ti érdeketeken. További boldog hónapokat együtt!

2009. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egész este nagyon szarul aludtam,vele kapcs álmodtam de nemtudom mit.. vagy 50x felébredtem,forgolódtam és az járt a fejembe még most is egyfolyába h szeretem e ? nem ? mert nem hiányzik.. akkor miért vagyok vele? miért csin neki rosszat aki oda van értem ? :( :( még vasárnaár az megmondtam neki nem szeretem annyira hagyjuk.. (egy szerelmes ember nem mond ilyet:S) és aznap sírtam h ha szeretem miért szakitok vele és szar volt nagyon másnap felmentem hozzá amikor kibékültünk jó volt 8 órán keresztül együtt voltunk de amikor eljöttem 4 és fél óra után se hiányzott.. most se érzem a hiányát.. nemtudom mi van velem.. azt érzem ha nem szeretem ott kell hagynom de nem akarom mert szeretek vele lenni de miért nem érzem azt amit ő ? :(
2009. jún. 16. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:
nem lehet az hogy csak megszokásból akarsz vele lenni? mert szerintem ez az ábra...
2009. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!