Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban elő emberkék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő emberkék?

Figyelt kérdés
Nálatok veszekedés tárgya az ha a pasi nem hajtja le a WC CSÉSZE deszkáját
2012. márc. 30. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem :D
2012. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:
De miért lenne kötelező lehajtania a férfinek a wc deszkát?
2012. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem. Nálunk a veszekedés tárgya általában a politika, illetve a magyarság legégetőbb kérdései (devizahitelesek, cigánybűnözés, EU-csatlakozás stb.).
2012. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem...nem halok bele, ha le kell hajtani, kb 5 másodpercembe telik


22/L

2012. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom baromi udvarias, mindig lehajtja még az ülőke tetejét is. De amúgy nem zavarna, ha nem hajtaná le, nem halok bele abba a 2 másodpercbe, míg lehajtom:)
2012. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindig lehajtja, úgyhogy nem :D

Engem zavarna, ha nem tenné, mert a kád mellett van közvetlen, és ha mondjuk megyek arcot mosni stb., akkor nem szívesen hajolok arccal közel a nyitott WC csészéhez. Ha meg nekem kell lehajtani valaki után, akkor utána kezet kell mosni, és mivel egy csomót mosok kezet napközben amúgy is (főzés, takarítás, mosogatás), a felesleges kézmosást igyekszem elkerülni.

2012. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Engem nem érdekel, hogy lehajtja-e.

Mondjuk lehajtja, úgyhogy mindegy:D De nem zavarna ha nem tenné. Inkább mint hogy levizelje az ülőkét.:) Veszekedés abból sem lenne. Ettől komolyabb dolgok miatt veszekszünk csak ha veszekszünk. Ez is nagyon ritka.

2012. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én barátom a villanyt felejti el lekapcsolni ha nálunk van, és mindig megkér hogy nézzem meg hogy most akkor bement valaki, vagy megint elfelejtette :D
2012. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!