Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez onzoseg? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez onzoseg? Azt is jelentheti, hogy nem szeret? Lent

Figyelt kérdés
A parommal osszevesztunk, es ma mondta, hogy menjek le hozza. Mondtam, hogy jobb lenne valahol talalkozni, igy is volt, aztan akarva akaratlanul csak lementunk hozza, pedig nem akartam. A lenyeg most jon. Csokoloztunk, olelgettuk egymast, majd azt szerette volna, hogy sz..pjam le. mondtam, hogy nem megy. igy akkor csak petting maradt. ilyet szokott csinalni maskor is,es nekem nem tetszik, olyan, mintha csak a szex miatt van velem. szoba hoztam neki, de tagadta. szerintetek?
2012. márc. 29. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Így látatlanban, ismeretlenül nehéz véleményt mondani. A szex után mondott neked szépeket, hogy szeret, ne haragudj rá vagy ilyesmi?

Szerintem próbáld meg letesztelni legközelebb, hogy ne menjetek hozzá, hanem tényleg csak úgy találkozzatok olyan helyen, hol beszélgetni tudtok csak, nem szexelni. Hiszen ha szeret, akkor ugyanúgy fog annak is örülni, ha csak simán lát.

2012. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"sz..pjam le. mondtam, hogy nem megy. igy akkor csak petting marad"


Nálad mit jelent a petting kisleány?

Símogatás gatyán keresztül?

2012. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsonak:


simogatas belul, idiota!

2012. márc. 29. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarsz valamit és mégis mecsinálod. Melyikünk is az idióta?


Illetve a párodnak többnyire csak arra kellesz, és h ü l y e vagy hozzá, hogy ezt felismerd.

2012. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2012. márc. 30. 18:25
 6/7 A kérdező kommentje:
En ha nem akarok valamit, nem teszem meg! ugyhogy nem en vagyok itt az idiota! :D
2012. márc. 30. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

"aztan akarva akaratlanul csak lementunk hozza, pedig nem akartam."


Most akkor hazudsz, esetleg h ü l y e vagy?

2012. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!