Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben vajon mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben vajon mi az ésszerű gondolatmenet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 hónapja megismerkedtem neten egy lánnyal. Tipikus szőke "k*rva" divatot küldi, 5 centis miniszoknya utcára és minden egyéb kiegészítő...elvileg járunk, és eddig háromszor aludtunk együtt, de semmi szex nem volt. Nem volt szex, mert nem erőltettem, és itt jön a bibi, elvileg ő csak majd több hónap után akar lefeküdni azzal a fiúval akivel jár. Hogy van ez?? Találtam magamnak végre egy gyönyörű lányt, bújik, szeret, imád, de nem érhetek hozzá, viszont riszálja a p*csáját az utcán a miniszoknyába, buliban pedig még annyi ruha sincs rajta. Miért történik ez? Elég butuska lány a maga módján, tehát nem tudom elképzelni, hogy más is dugja, de persze előfordulhat. Miért gondolkodik így? Annyira rossz, hogy fél méterre sincs tőlem szinte meztelenül az ágyon az a lány, akit olyan boldoggá tudnék tenni, mint még soha senki ezelőtt, de nem tehetem mert nem szabad. Szerintetek lesz ebből valami valaha? Elég nagy hiányom van, nem vagyok valami nagy csajozógép, rég voltam nővel. Mit csináljak ebben a helyzetben? Nagyon szeretnék vele lefeküdni, és persze a kapcsolatot is akarom, de normális kapcsolatot, szexuális élettel. Mert ez így eddig csak szenvedés.


2009. jún. 14. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy azért gondolkodik így a lány,mert sokat csalodótt már.Én is lány vagyok és mikor megismertem a páromat nekem sem az első lépés volt a szex.Elöszőr is jó volt megismerni beszélni vele és tudni,hogy jól érezzük együtt magunkat.Aztán jöhetett a szex.Lehet,hogy a lány is így gondolja.Nem beszéltetek más kielégítő módszerről?Erőltetni amúgysem jó semmit!Ez tapasztalat.

Tudom,hogy fontos a szex,de legyél türelmes!

Kérdezd meg,hogy nem-e lenne benne más előjátékba.Lehet,hogy ebbe hamarabb bele menne.

Aztán lehet,hogy előjáték után meg is történne a szex.

2009. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem enged semmit...csókolózás közben, vagy csak simán szoktam cirógatni, simogatni a hátát, karját, néha a combját, aztán elkezdem csókolgatni a nyakát de ott már leállít...a pólója alá se enged nyúlni, pedig nem is a mellére vagyok elsősorbna kiváncsi hanem a pocijára...nem tudom miért csinálja ezt velem.
2009. jún. 14. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet transzfesztita
2009. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsó válaszoló vagyok.

Szerintem ha tovább is így viselkedik veled kérdezz rá és ha akkor sincs változás lépjél túl rajta.Ez nem kapcsolat akkor.Biztos van más lány aki szivessen foglalkozna veled!

2009. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondjuk első körben nem is értem,hogy írhastz ilyen stílussal valakiről akit elvileg szeretsz,hisz jársz/járni akarsz vele hosszú távon. De ezen túl lépve az a véleményem,hogy ha nem erölteted és ezt ő is látja,akkor szerinte hamarabb lesz szex. Én pl. akivel most járok(több éve),nem volt ilyen megbeszélve,hogy mikor és hogy lesz majd,de mivel nem eröltetett semmit én hamarabb kezdeményeztem a szexet mint ő gondolta volna. Szerintem ha látja,hogy nem csak arra pályázol hogy ágyba vigyed akkor hamarabb célba érsz.
2009. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet h még szüz?
2009. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem az...bár most már azt is el tudnám képzelni, hogy lehet hogy hazudik
2009. jún. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!