Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még a szép csajok se szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a szép csajok se szoktak kezdeményezni?

Figyelt kérdés
vagy azért legalább világosabb, több jeleket adnak?

2012. márc. 26. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem az igazi,ha egy lány kezdeményez.Ezt a pasinak kell:)
2012. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
annyira bosszant, hogy így megfordult ez a világ. a sok pics@ miatt. mire fel kezdeményezzek én? TE vagy elvileg a FÉRFI, miért várod el a NŐTŐL, még ha szép is, hogy ő kezdeményezzen?
2012. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Még inkább nem. Egy szép lány nincs ráutalva arra, hogy kezdeményezzen, mivel sok fiú próbálkozik nála.
2012. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem igaz. Nem vagyok egoista, de tisztában vagyok magammal külsőleg-belsőleg egyaránt. ''Szép lány lévén'' azt vettem észre és ezt tapasztalom is a börömön, hogy a fiúk általában ilyenkor csak ülnek és bambulnak, de nem jönnek oda. Vagy ha mégis összeszedik a bátorságukát egy olyan 500 év alatt, akkor azt érzem, hogy félnek. Pedig eddig még senkinek a fejétn nem haraptam le...:)
2012. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egész életemben csak azt hallgattam, és még ma is sokan mondják kérdés nélkül, hogy ilyen szép meg olyan szép vagyok. De már 2 pasinál is bepróbálkoztam az egyik csak nézett, mint borjú az új kapura, a másik meg még azt sem vette egyértelmű jelnek.:S Én azóta nem hiszem, hogy szép vagyok, jó kis önbizalom romboló volt ez a két eset. Ma már senki sem tudna rávenni, hogy kezdeményezzek.
2012. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!