Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a barátom nemsokára külföldre megy dolgozni. (Több, mint egy éve vagyunk együtt.)

Mivel én még az egyetem előtt állok, kicsit korlátozottabbak a lehetőségeim.

Ő tudja nagyon jól, hogy mennyire odavagyok érte, és hogy mennyit vagyok képes várni Rá. Nem akarom elveszíteni :(, közben meg örülök, hogy ilyen jól alakul az élete. :)

Szerintetek, mi lehetne a legjobb megoldás? Várni rá, ki tudja meddig, vele menni avagy továbblépni?


2008. ápr. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is éppen ebben a helyzetben vagyok :-( Csakhogy Ő már el is ment 5 hónapja (nem magyar, de itt él). Mi nem voltunk még olyan rég együtt, de így is pokolian hiányzik, mert csak nagyon ritkán tudunk dumálni. Én már teljesen kész vagyok, de talán hamarosan mostmár visszajön.

Hogy mi a jó döntés? Nem írtad meg konkrétan, hogy pl mikor tervezi visszajönni meg hasonlók. De ha tervezi, h valamikor visszajön, szerintem engedd el!

Ha gondolod, írj e-mailt és megdumáljuk.

2008. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 év "kötelező" és ha beválik, újabb kb. 4-5 évet kell aláírnia.
2008. ápr. 14. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismét én! És nagyon távolra menne? Vagy mondjuk pár óra alatt elérhető a távolság? Mert akkor meg is tudnád őt látogatni
2008. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Észak-Európába, Norvégia vagy Finnország - attól függ, hogy sikerül az interjú.
2008. ápr. 14. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Észak Európa még elérhető távolságra van - az enyém 7500 km-nyire van tőlem :-((((

Szóval meglátogathatod pl. nyáron vagy vizsgaidőszak előtt-után. Én a helyedben nem adnám fel az egyetemet. Tudom, hogy nehéz, én már hónapok óta szenvedek, de ki lehet bírni.

2008. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!