Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdtetek el csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdtetek el csajozni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy az első barátnőtökkel hogy jöttetek össze, mikor, meg hasonlók, amik az eszetekbe jutnak erről.
2009. jún. 12. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
neten
2009. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én gondoltam egyet hogy már rég akartam egy jó csajt ugyhogy megyek és befogok egyet elmentem haverokkal az éjszakába(azelött is jártam de nem csajozni) és odamentem egy két jól kinézö csajhoz nem jött össze de nem csügedtem másnap ismét és igy sokáig (ugye a nagy számok törvénye ha odamész 100 csajhoz abbol egy biztos azt fogja mondani hogy igen táncol veled vagy elmegy veled kávézni stb) aztán egyszer at mondták hogy igen jönnek velem /velünk iszogatni... és lett belöle egy két honapos kapcsolatom !az a lényeg hogy a lányokal ugy kell viselkedj mintha természetes lenne hogy velük vagy szal nem dadogsz probálsz vicces lenni de ha nem megy akkor ne eröltesd mert iszonyat nagy gáz lesz belöle... meg természetesen fogdosd a lányokat de ne ugy hogy ... hanem csak igy picit pl: juj de szép a körmöd és megfogod a kezét és megcsodálod a körmeit aztán dicsérgeted amikor elköszöntöök a puszinál megfogod a derekát stb...
2009. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi az elözö kicsit hosszure sikeredett! és a hejesirásért is bocsi =]
2009. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam egy mailt (szimpla beköszönés, hogylét felőli érdeklődés, semmi extra) egy egykori gimibeli tanárnőmnek. Akkor persze még lövésem se volt róla, hogy ez mihez fog vezetni, egy hosszadalmasabb levélváltás-sorozat elindításán túl, de mindenesetre így kezdődött. :)
2009. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elmentem egy meleg bárba a haverjaimmal, nem meleg egyikünk sem, csak gondoltuk be nézünk (na igen most jön a kérdés, hogy egy hetero csávó miért megy be csak úgy? de tényleg van ilyen az emberi kíváncsiság) bementünk és láttuk hogy transzfesztita show van! nem volt semmi extra, leültünk néztük a nőnek öltözött férfiakat, iszogattunk (egyre jobban) és akkor fellépett egy travi! és én biztos voltam benne, hogy ez nem férfi! közelebb mentünk és a sok smink és transzis ruhák ellenére látszott rajta hogy ez egy nagyon elmaszkírozott szép nő! nem bírtam nyugodni, a műsor után beosontam az öltözőjébe nagy küzdelem árán és kérdeztem, nem e iszik meg velem valamit? sok időbe tellett, de belement! elkezdtünk iszogatni és én el voltam tőle ájulva!és igaz volt amit gondoltam, ő tényleg nő volt! megadta a számát és mondta hogy amikor van egy kis szabadidőm hívjam nyugodtan! másnap fel is hívtam, nagyon megfogott nem bírtam várni, találkoztunk elmentünk sétálni, ismerkedtünk és ez így hosszú-hosszú időkig tartott! mígnem múlt hónap 10-én megtartottuk az esküvőt! :) 2 éve volt, de még mindig élek-halok érte ugyan úgy, mint mikor az nap este megláttam! a történet szépség hibája, hogy volt egy nagy operációja élete során, de nem foglalkozom vele, teljes nő ként kezelem és őt választottam életem párjának! hát igen a sors útjai kifűrkészhetetlenek.
2009. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!