Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha bejön egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bejön egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Szitu: 17 éves csaj vok még nem volt pasim, de nagyon teccik egy csávó az osztályból, rokker és tipikusan az esetem és ha meglátom legszívesebben odabújnék hozzá...nagyon bejön, stílusra, külsőre és belsőre is...

többször szemezünk, meg 1X egyik haverja lerohant h én vok a X az Y osztálytársa? Mert az Y... és itt megjött z illető h tessék most jössz és bemószerolsz? szöveget lenyomva kissé zavarban rámnézett majd a hevrja után ment aki közbe persze eltűntXD...És úgyérzem bejövök neki, de nemtom h mit csináljak...nagyon jól jönne pár jó tanács...hisz itt az évvége és a nyáron nemhiszem hogy sűrűn összefutunk mivel durván 30 km van köztünk és még nincs nete mer költöztek és még nem kötötték be nekik...számát meg nemtom...


2008. ápr. 13. 21:44
 1/3 A kérdező kommentje:
nem z illető jött meg hanem AZ illető (szal Ő) :P kis gépelési baki XD...
2008. ápr. 13. 21:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérd el a teló számát! Ha nem akarod, hogy erről beszéljenek az osztályban, akkor küldj kürbe egy lapot, hogy szeretnéd megkapni mindenki teló számát, meg bármi elérhetőségét... úgy tuti megkapod az ő számát is. Aztán mehet az sms meg miegymás. Ha bejössz neki, tuti úgy fog reagálni, ahogy azt várod.
2008. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is kéd el a számát...úgy mintha mindenkinek elakarnád kérni..akkor ő is megadja:)lehet alapesetből is megadná:9de így a tuti..aztán sms meg stb..a többit tudod te
2008. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!