Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel dobhatnam fel a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobhatnam fel a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt a baratommal s kezd kicsit megszokassa valni az egesz!hogyan dobjam fel a kapcsolatot hogy ujra izgalmakat es szint vigyek az eletunkbe?
2009. jún. 11. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyetek el valahova közösen nyaralni vagy kikapcsolódni most. Itt a nyár!
2009. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es ha erre nincs lehetosegunk?marmint a nyaralasra!en igy hazon belul gondoltam...igy hogyan lehetne kicsit izgisebbe tenni?
2009. jún. 11. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Randizgassatok újra. Nekünk bejött. Olyan dolgokat csináltunk, amiket azelőtt egyáltalán, vagy egy ideje már nem. Onnan kezdve, hogy lesétáltunk a Duna-partra, elmentünk színházba, bringázni, bowlingozni, tea-házba, kinéztünk valami olyan receptet, amit sose csinált egyikünk sem és együtt neki álltunk csinálni, stb bármi.

Ezekre mindre úgy készültem mintha tényleg valami új pasit akarnék elkápráztatni.

Elővettem a telefonomat, és átolvastam a régi esemeseket. Eleinte forró szerelmes/erotikus üzeneteket írtunk egymásnak, az elmaradt egy idő után. Így írtam neki egyet, míg dolgozott, úgy meglepődött, de jött is a válasz rögtön. Ezt a szokást meg is tartottam, azóta is küldözgetünk ilyeneket. Aztán egyszer az is sokat dobott a kapcsolatunkon, hogy elmentünk nyaralni. Hegyek közé kis panzió, alig volt pár vendég, csak a hegyek, fák kirándulni lehetett, egész nap csak egymással voltunk elfoglalva, sétáltunk, elhanyagolt várromhoz mentünk el, de zsúfolt kulturális programokat nem szerveztünk.

Mi együtt élünk, időnként egy-egy vacsora, ebéd erejéig jobban kiteszek magamért, csak úgy hétköznap is. Valami finom süti, amit szeret, bor.. fürdeni is szoktunk együtt, vannak tök jó fürdőbombák, sók, finom illatúak, az sem hétköznapi, normál esetben hab fürdőzni sem szoktunk, csak együtt. Igyekszem leszokni arról, hogy előtte öltözzek le, próbálkozok ahhoz tartani magam, hogy a vetkőzés az jelentsen valami erotikus dolgot. :) Ha előtte veszel le valamit, csináld nőiesen, szexisen, édesen mosolyogva, nem csak úgy lerángatni magadról. pici erőfeszítés, de nagy eredmény. Szemöldök szedéskor, arcpakoláskor, szőrtelenítéskor, wczéskor ki van utasítva a fürdőből, hiába tudja mit csinálok, ő csak a szép selymes végeredményt lássa, ne a folyamatot. Mécseseket sem gyújtunk mindennap, az olyan bizsergető érzés, mikor néha szex előtt telemécsesezzük a szobát. Nekem egész más, olyan mintha valami romantikus első alkalom lenne. (Ajánlom hozzá zenének a Nothing song-ot sigur rostól, ha esetleg nem ismered, írd be a youtube keresőjébe, nekem bejön.) egyszer megjegyeztem neki, hogy egy ideje sokkal kevesebbet fordítunk az előjátéra és én azt nagyon szeretem, azóta azzal is többet foglalkozunk. nem mindig, de nem hagyjuk el állandóan. Az éjszakai ruhatáradat is bővítsd időnként, ne csak a nappalit. Én úgy vagyok vele, hogy egy pasa ízlését szolgálom ki. :) Szexis fekete, démoni vörös, kislányos fehér stb stb. Egy nap láthat kitöltözve, házi ruhában, pongyolában, hálóingben, meztelenül, nem panaszkodhat unalomra. Ezek csak gondolatébresztő apróságok, nyilván sok egyéb dolog is van, ami eszedbe juthat akár ezekről. A fontos az, hogy ne érezd azt, mikor valamit csinálsz vagy tervezel, hogy ezer éve nem viselkedtetek így, milyen ciki, mert nem fog hülyének nézni, hidd el értékelni fogja.

Hallgasd meg bármiről beszél, és érdeklődj is.


A kiruccanás dolog: mi például idén nem tervezünk hosszabb nyaralást, inkább ilyen két éjszakás kis kiruccanásokat, többször. Vannak jó kis olcsó panziók, meg nekünk még van üdülési csekkünk. Azt mondják többször rövidebb időre elbújni együtt sokkal jobb hatással jár, mint lehúzni valahol egyben 10napot, aztán ennyi egész évre/nyárra.


Én így csinálom már jó ideje, nagyon bejön, még mindig képes elém térdelni és ölelni a derekamat és áradozni, hogy én vagyok az ő hercegnője, az egyetlen az igazi, tökéletes minden és még mindig úgy kíván és szerelmes meg ilyesmi. :)


Nem tudom mennyi idősek vagytok, együtt éltek-e, de értelem-szerűen, ami megvalósítható, a kapcsolatotokba belefér, azt vedd át a fentiekből, sok szerencsét.

2009. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez mind szép és jó amit leírtál, de miért csak a nőnek kell szépnek és ki öltözetnek lenni? Miért csak neki kell szexisen viselkedni meg ilyenek? A pasik miért nem hajlandóak ilyenekre??? Ez tök gáz és igazságtalanság!!!!

És most lehet az az indok hogy gyengébbik nem....de ez nem igaz. Én is szeretném ha a pasi is tenne valamit a kapcsolat különlegességért. Miért mindig csak mi nők? És akkor még mi vagyunk a hibásak... Meg még mit nem!



22/L

2009. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valakinek el kell kezdeni és ez oda-vissza megy. Vissza fogja kapni a pasijától, ha viszont nem, akkor megette a fene az egészet. Miért te úgy gondolod, hogy a pasik nem viszonozzák? Egyszerűen mi jobban értünk az ilyesmihez.


Egyébként meg ő lány és azt kérdezte, hogy dobja fel Ő a kapcsolatát, nem a pasijának kért tanácsokat.

2009. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a tanacsokat:D amire csak lehetosegem lesz megteszem:)aztan remelem minden jol alakul;)
2009. jún. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!