Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mostanában folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában folyton ideges, nincs rám tapintattal, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában kedvetlen, folyton engem (is) szekíroz. A múltkor például webkamerán beszélgettünk (másik országban él), én mondtam neki, hogy beteg vagyok, rosszul érzem magam, ezért le is feküdtem. Viszont mikor így nem volt elég jó a netkapcsolat a routertől való távolság miatt, rámripakodott, hogy másszak ki a sarokból, és nem is ez volt az egyetlen húzása mostanában. Most vették fel egy rendkívül jó angol egyetemre, így még csak nem is annyira stresszes. Ő 20/F, én 19/L vagyok, két éve járunk.
2012. márc. 16. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megcsalt és gyötörni a lelkiismeret.
2012. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát webkamerás internetes párkapcsolatnak tökéletes.

De a normális párkapcsolat NEM ILYEN.

2012. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak weben keresztül ismerem, nem is ott ismertem meg, osztálytársak voltunk évig. Haza szokott jönni, nem is olyan ritkán, és olyankor együtt vagyunk rendesen is.
2012. márc. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!