Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "kapcsolat" az, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "kapcsolat" az, amit tönkretehet mondjuk egy szellentés? Ennyit ér a feleknek a kapcsolatuk? Ha igen, akkor miért vannak együtt?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok indítani, csak értelmes válaszokat várok, hogy manapság már ennyire elfajultak a dolgok?
2009. jún. 11. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem "váló" ok, de nem mindegy hogy mikor és hol. Ha már túlzásba viszi, és mondjuk kaja közben vagy társaságban sem tudja fékezni magát, akkor egy idő után kellemetlen lehet, és ezt én is megunnám. Amúgy engem nem zavar ez sem, böfögés sem. :) Sőőt, előfordul hogy konkrét "böfögő versenyt" rendezünk egymás között, és jót nevetünk a másikon. :)

19/L

2009. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez előfordul a legjobbak között is. Shrek is megmondta, jobb kint, mint bent :D Szóval egy tök véletlen puki emberi dolog. Persze azért mindkét fél igyekezzen elkerülni ezeket, és ha rájön az inger, vonuljon egy kicsit arrébb a másiktól.
2009. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én párom igazi szellentő gép!Itthon,a szüleimnél,vagy a testvérééknél nem fogja vissza magát!De ha olyan helyen vagyunk nem csinálja.

Már elfogadtam ilyennek.Esténként zavaró mikor a paplan alatt elereszt egy sunyit.Az mocskos büdös szokott lenni,de szerencsére az ritkán van!:)

Így szeretem a párom!!!!!!!Ha nem szellentene nem is kellene!:D

2009. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj, inkább ez jöjjön ki mint a mentő:)
2009. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valakinek egy évben (mit tudom én) pár alkalommal kicsusszan véletlenül, és a másik ezen méltatlankodik, az tényleg gáz.


DE!


Ha valaki sportot űz a szellentésből, poént csinál belőle, hangosan, büdöset fingik a másik orra alá, ÉS a többszörös figyelmeztetés, kérés ellenére továbbra is csinálja ezt, az JOGGAL szakítóok.


Itt arról van szó, kinek mi fér bele. Lehet, hogy van olyan lány, akinek ez belefér (ha a pasija ezt csinálja), sőt ő maga is beszáll: szíve joga. Ez lehet egy működő kapcsolat. De nekem ez nem férne bele.


Tanulság: fingós fingóssal kezdjen, nemfingós nemfingóssal.

2010. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!