Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tervezi velem komolyabban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tervezi velem komolyabban, vagy mi van?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyok barátommal, volt egy hónap "szünetünk", amiben nekem volt barátom, de végül újra összejöttünk. :) Tegnap ott voltam náluk és elkezdtem nézni a hasamat, majd egyszer csak megszólaltam: "Milyen furcsa lenne, ha most itt lenne a hasamban egy kisbaba" Tudni illik, hogy majdnem terhes lettem, ezért mondtam. Ő erre annyit reagált, hogy erről ne beszéljünk, ő nem tervez ennyire előre, meg ilyenek. :-S Persze, én sem úgy gondoltam, hogy most gyorsan csináljunk egy gyereket, csak úgy belegondoltam. Aztán mostanság, bármikor felhozok valami témát pl. házasság vagy ilyenek kikerüli ... mintha nem is mondtam volna semmit. Nem értem mi baja... :( Talán már nem látja velem komolyan a dolgokat, vagy miért csinálja ezt!???? 18L
2012. márc. 15. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem ismerlek, Nem látom a múltad és a viselekdésed. Meg őt sem ismerem. De én örülnék, ha a nőm ilyeneket mondana. De babát még nem akarnék meg házasságot sem egy darabig. Bármennyire komoly lenne. De akkor sem hárítanék így.
2012. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mennyi idős a párpor?
2012. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*párod
2012. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20
2012. márc. 17. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
20 év általában kevés az ilyesmihez.
2020. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!