Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen szöveggel szoktak leszólítani titeket?

Figyelt kérdés

Hol a határvonal értelmes és atomgáz között? :D


22/F



2012. márc. 15. 12:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*szólítsd
2012. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy, mit mondasz, ha szép mosollyal mondod, és közben a szemébe nézel.

Persze ez csak akkor működik, ha alapból szimpatikus vagy a lánynak.

Ha nem, akkor meg mindegy. Akár fejenállva is ugrálókötelezhetsz.

2012. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Első válaszadóknak ezekszerint a nyálas szövegek jönnek be, biztos csak túl fiatalok. Ki kapna herótot ilyenektől idősebb korban?
2012. márc. 15. 13:19
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát, idősebb korban is jól esik egy nőnek, ha megmondod, hogy szépnek látod.
2012. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a buszos szöveg egy kicsit röhelyes :D nem akarlak bántani válaszoló, ne értsd félre, de kicsit röhögtem mikor odajött hozzám 1 lány régebben, h szia mikor megy a 24-es busz? amikor ott volt a menetrend tőlünk 2 méterre az oszlopon :)
2012. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát én már jó sok különböző szöveget hallottam, és én sem lennék oda egy szép a mosolyod, vagy szép a szemedtől. Főleg azért mert általában nem komolyan gondolják, ilyen szöveg mindenkire illik. Persze a cuppogós srácok a legalja..(na meg aki belelehelt a képembe, és megkérdezte, hogy érzem e a hagymát a lehelletében, és utána még próbált bókolni meg ilyenek..-.-)


Én azt szeretem, ha a srác nem mondd semmi bókot, egyszerűen odajön és próbál beszélgetni. Már ebből is lejön, hogy tetszem neki.


Viszont eddig két srác igazán aranyos szöveggel jött, amitől odáig voltam, mert látszott, hogy mindkettő igaz volt.


Az egyikük mellettem ült a buszon, és egyfolytában babrált a kezével, miközben zenét hallgattam, majd megütögette a vállam, és mondta, hogy már többször látott, de csak most mert megszólítani. Aztán beszélgettünk egy sort:)


A másik srác csak előbukkant a semmiből, és megkérdezte, hogy nem errefelé(város neve ahol lakok) laksz véletlen?


Szóval szerintem nem kell egyből giccs, meg bók meg akármi, csak legyél őszinte.

2012. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem még pár hónapja egy férfi úgy szólított le,hogy: Szia, ismered David Guetta-t? mondom neki ja. erre ő: hát én vagyok az. meg blablabla, aztán hogy mit csinálok hogy ilyen formás vagyok? épp modelliskolából jövök-e vagy mivan xD és ezt mind menetközbe mondta... elég gáznak tartottam :DDD
2012. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16. rátampintott a lényegre

17. David Guetta-szöveg jóigényes :D


Ha tudtok, mondjatok még :D

2012. márc. 15. 14:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát, ami szerintem ultragáz, az valami ilyesmi, mint eddigi életem legrosszabb leszólításai:


- Ez teveszőr pulóver? Megismertem a púpokról.

- Ne szólj semmit, fel vagy szedve!

- Szia! Huszonöt centi!


Amit viszont aranyosnak tartottam, az ilyesmi volt:


- Bocsánat a zavarásért, de megpróbálhatlak elcsábítani?


Ez a srác nagyon jófej volt, emlékszem, a végén még a számomat is megadtam neki. :)


21/L

2012. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!