Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jóban voltunk, most meg rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban voltunk, most meg rám se hederít, miért?

Figyelt kérdés
Egy fiúról lenne szó,akivel nagyon kedveltük egymást, pár hónapja ismerkedtünk meg,és nagyon jól összebarátkoztunk,és tényleg rengeteget beszéltünk, meg egyfolytában írogattunk egymásnak. Aztán jött egy olyan időszak,h egy hónapig egyáltalán nem találkoztunk,mert elutaztam, és az én hibám is,mert nem válaszoltam az üzeneteire , aztán egy ideig még próbálkozott,h fenntartsa az érdeklődésemet több kevesebb sikerrel, aztán amikor újra találkoztunk,kicsit féltem tőle,h mi lesz a reakció,és nem tudtam vele normálisan beszélgetni,és most így visszagondolva elég elutasítóan viselkedtem vele,pedig régen már alakulgatott köztünk valami (puszi,érintés...stb.) Így végül is egy darabig még próbálkozott ,néha odajött hozzám,de mindig a legrosszabbkor,amikor egy csomóan ott voltak, aztán most ez így végül is teljesen abbamaradt. Már több mint 2 hete egyáltalán nem keres, ha véletlenül összefutunk,akkor köszön,de már teljesen érdektelen irányomba, a baráti köre teljesen megmaradt,csak én szorultam ki belőle:/ ezek szerint most már nem érdeklem? vagy csak belefáradt ebbe az egészbe?
2012. márc. 15. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem , meg van rá az oka, hogy nem keres téged . gondold magad az ő helyzetébe, tetszik neked egy fiú, akitől szeretnél többet is. te érdeklődsz iránta, neki viszont el kell utaznia, te elfogadod, viszont szeretnéd továbbra is tartani vele a kapcsolatot, amire ő hidegen reagál, és csak akkor akar veled találkozni, amikor nincsennek sokan. miért csak akkor mehet oda hozzád, amikor "nincsennek egy csomóan" ? szerintem téged nem is érdekelt igazán, mert ha érdekelt volna, akkor nem viselkedtél volna így vele. szerintem jogos ahogy viselkedik ezek után , egyszerűen megunta, hogy szaladjon utánad, és nagyon helyesen tette.:$ 22/L
2012. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
belefáradt, azt látta, hogy ez már halott ügy, szóval elvesztette az érdeklődését. most rajtad áll, hogy megpróbálod-e feléleszteni ezt az egész dolgot, vagy hagyod. te ignoráltad őt, a te feladatod, hogy újra kezd. Ő nem fogja.
2012. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elrontottad az egészet. Nem tudnád tisztázni, mert mindig eszébe jutna, milyen voltál vele. Nekem miután a lánybarátaim nem válaszoltak a hívásaimra, SMS-eimre, MSN üzeneteimre, eldöntöttem, hogy részemről ennyi. Ha meg is bocsát, nem fogja elfelejteni. Nem fog megbízni benned. Sulimban is van egy csajszi, akit elhívtam egyik este, erre nem jött el. Nekem hiába köszön azóta mosolyogva, csak fapofával böffentek egy hellót. Utóbbival csak azt érzékeltetem, hogy nem haragszom rá, egyszerűen nem felejtettem el, hogy megalázott.
2012. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak akkor fogtok összejönni,ha te fogod kezdeni az egészet.de csak akkor ha szeret is mert ha nem akkor elküld.
2012. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
még is mit vártál? leszartad a fejét, amikor keresett bunkó voltál vele:D ilyenkor mire számítanak a nők?
2012. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!