Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat ez a srác?

Figyelt kérdés

nagyon gyerekes,pedig már 22 éves de egyszerűen nem akar benőni a feje lágya, egyébként meg egyik pillanatban ilyen,a másikba meg olyan, ha azt mondja h jön vhova,akkor ne mjön,ha azt mondja,h nem jön,akkor jön..hirtelen bukkan fel,váratlanul tűnik el,...hát szóval kiszámíthatatlan, mindig tele van váratlan meglepetésekkel,és hangulatember is, elég határozott,makacs, csak saját feje után megy, féktelen...azt viszont becsülöm benne,h őszinte és céltudatos,és van benne egy ilyen gyermeki önfeledt boldogság,így nagyon tud lelkesedni,és lelkesíteni is:)...

nekem most már sikerült a bizalmába férkőzni,de még mindig nem volt hajlandó elkötelezni magát mellettem,pedig látom rajta ,h kedvel,de neki minden csaj kell,és folyton flörtölgetni akar, és ha egy kicsit is úgy érzi,h korlátozni akarják,fejvesztve menekül...hihetetlen szabadságmániája van,és nagy élvhajhász...vajon benőhet még a feje lágya?



2012. márc. 14. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
majd idővel...de ne legyél neki egy kipipált hölgy a recskaalbumából
2012. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idővel mindenki változik. A leírás rám is illett pár éve, úgy érzem egyre kiegyensúlyozottabb vagyok.


25/F

2012. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csefy, mi üldözzük egymást! De csípem a válaszaidat, legtöbbször egyet is értek velük. Bocsi, ezt csak zárójelben jegyeztem meg. :)


Jesszus, MÁR 22 éves?! Ne várd el egy ennyi idős fiútól, hogy elkötelezze magát, csak hiú ábrándokat kergetsz...

2012. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de még csak komoly kapcsolatot sem akar...
2012. márc. 14. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves 3. ezt örömmel olvasom, bár nem tudom, miket írsz te:)
2012. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál a személyiségéhez mérten nem is illik hozzá egy komoly kapcsolat. Benőhet a feje lágya DE csak ha ő akarja. Nem érdemes olyan hiú ábrándokat kergetni, hogy "na majd én megváltoztatom" De tegyük fel, hogy mégis összejöttök. Neked tetszene, hogy állandóan féltékenykednél (vagy akár ténylegesen meg is csalna), mert nem tudna a stílusával felhagyni? Inkább élje ki magát nyugodtan, aztán majd lesz belőle aki lesz. Én a helyedben nem kockáztatnék. Ha akkora szabadság mániája van, neked kéne mindenben simulnod, alkalmazkodnod hozzá hogy ne meneküljön
2012. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyszerü ,tedd féltékennyé.Kezdj ki előtte egy másik pasival :)

20F

2012. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!