Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, veletek volt már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már, hogy más fiúk miatt elbizonytalanodtatok, hogy a barátotok szeret-e titeket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy én például fél éve együtt vagyok a barátommal, de mind a ketten már régebben szeretjük egymást, mert kicsit hosszan alakult a dolog az elején. Tudom, hogy szeret, érzem abból ahogy velem beszél, meg rám néz, de van, hogy más pasik beszélgetését hallom, vagy velem beszélnek valamiről és akkor úgy érzem, hogy naivitás azt hinnem, hogy ő is azt érzi, amit én.


Elég sok férfitől hallok kritikát nagyon kis mellű nőkre (amilyen én is vagyok), hogy ilyen meg olyan deszka (pedig mikor mondtam a barátomnak, hogy meg szeretném műttetni, ha egyszer sok pénzem lesz, azt mondta, semmi baj a melleimmel, szereti őket).

Aztán van, hogy a pasik arra panaszkodnak, hogy nem szeretik, ha egy nő lelkizik, és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nem veszi e hisztizésnek a barátom, amikor az érzéseimről, a félelmeimről beszélek neki.


Tudom, hogy nem minden srác egyforma, de azért alapvetően máshogy vannak programozva, mint a nők. Nektek nem szoktak ilyen kételyeitek lenni?


2012. márc. 14. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,mikor mélyponton volt a kapcsolatom,akkor arra gondoltam, hogy egy múltbéli párommal mennyi minden jobb volt,ami a jelenlegivel rosszabb...
2012. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első én is így vagyok most,és egy másik sráccal jobban érzem magam mint a párommal:(de a párom nagyon hanyagol,egy hónapban ha 1-2szer szeretkezünk,már nem csókolozunk napközben nem ölelkezünk,elvagyunk egymás nélkül.
2012. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon félreértettétek a kérdést. A barátomat szeretem, nem mást.
2012. márc. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!