Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, vélemények?

Figyelt kérdés
szóval van az egyik haverom (akit már jópár hónapja szeretek) aikvel hétvégén csókolóztam nyílvánosan a többi barátunk elött, kézenfogva sétálgattunk, és elhívott magához, csinált nekem kaját, filmet próbáltunk nézni de mindketten elaludtunk. Amikor az első csókunk megtörtént, elkezdi uu ez az első csókunk. Aztán ma megtudtam egyik bnőmtől aki a barátjátó tudja h azon az estén erre a srácra nyomult egy másik csaj, de engem választott... De most attól parázok h lehet csak azért csinálta h lekoptassa a másikat, de akkor miért vitt haza? pár órával késöbb miután elmentem tőle facen küldött egy képet, ez az egy nyugtat h eszébe jutottam akkor.
2012. márc. 13. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
azért téged választott mert téged akar és nem a másikat
2012. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lekoptatott miattad egy másik csajt nem tudom min paráznod.
2012. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!