Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok sokkal érzékenyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok sokkal érzékenyebb mióta párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés
21 vagyok és több, mint egy éve vagyok együtt a barátommal, ő az első komoly kapcsolatom. Azt vettem észre, hogy előfordul, hogy apróságokat felfújok, de nem veszekszünk, csak minden kis hülyeség rosszul esik, még akkor is, ha tudom, hogy nincs értelme, nincs igazam. Ilyenkor néha a sírógörcs ott van a torkomon.Mindent el tudok neki mondani, meg tudjuk beszélni, de félek egy idő után elege lesz (nekem is az lenne) Miért vagyok ennyire érzékeny? Mit lehet ez ellen tenni?
2008. ápr. 12. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
:) mintha én irtam volna ezeket a sorokat...nem tudom miért van ez...valószinüleg lelki oka van...vagyis nem tudod ezt irányitani...én is úgy vagyok, hogy minden apróság néha képes olyan rosszul esni, hogy sirni tudnék rajta...mostanában már nem is annyira, mert próbálom fékezni magam, olyan szinten, hogy arra gondolok ez "úgy is hülyeség" s csak nevetek a dolgon... ez nekem bevált valamennyire, kevesebbet fújom fel a dolgokat...próbáld meg reálisan látni a dolgokat, és ha tényleg nincs értelme nem idegeskedni rajta! remélem sikerül
2008. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest en is feltettem magamnak.Elso komoly kap[csolatom fura volt, mert sokszor szakitottunk.De ez a masodik.Az elsobe soha nem sirtam elotte,de ez a baratom elott egyszeruen nem tudtam visszatartani, feltem ha elveszitem es sokkal erzekenyebb voltam.Ez mindaddig volt, amig egyszer majdnme szakitottunk, azota nagyon felerosodtem mert elprobaltam felejteni.Aztan rajottem h azert voltam annyira erzekeny mert szerelmes voltam! A nok elgyengulnek, es megprobalnak minden jot megadni a ferfinek, ennek kovetkezteben sokkal erzekenyebbek, mint maskor.SAzerintem, te is szereted a baratod.En vegulis mai napig vele vagyok, csak kicsit jobban vigyazok a "nagy szerelmemmel", mert egy ferfi nem szereti latni h egy gyenge no van mellette, akit konnyen megkaphat.egy ferfinek olyan no kell akit ujra meg ujra megtud hoditani.Igy tudom magamnak h szeretem, de vele kemeny vagyok, persze nekunk is megvannak a romantikusabb, melyebb pillanataink amig bebiztositanak aflol h o is ugy erez irantam..Vagyis egyszeruen: Szerelmes vagy:)
2008. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!