Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne pár kérdésem, légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne pár kérdésem, légyszi nézzétek meg?

Figyelt kérdés

1.Hisztek fiú lány barátságban?

2.Szerelem első látásra létezik?(ide tapasztalatokat is írjatok légyszi :) )

3.Mikor csókolóztál először?(hány évesen)

4.Hány éves korodban volt az első szex?

5. Korod és nemed?!

Köszönöm a válaszokat!:)


2012. márc. 13. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1.Nem létezik, az egyik fél mindig többet akar, ha még csak gondolatban is! kivétel csak speciális esetben van, ha pl. együtt nőnek föl.


2.Igen létezik! Én alapjában véve ilyen vagyok, 2. is ennek hiányában házasottam... (harmadszorra nem fogom ezt a bakot ellőni...


3. 13


4. 17


5. 35 és férfi :)

2012. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát!!:)
2012. márc. 13. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:

1.Persze, mivel infós suliba járok, amibe az osztályomban is 31ből 4en vagyunk lányok...Muszáj fiukkal barátkoznom, és mivel ugye barátom van, ezért tényleg csak barátság. :)

2.Szerintem egy bizonyos szikra, ami van a levegőben köztetek létezhet, de szerelem nembiztos. Csak a kémia ugye...:)

3. 13

4. 15 (1éve voltunk akkor együtt)

5. 16 Lány (másfél éve kapcsolatban :D)

2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Fiú-lány barátság nincs, első látásra szerelem van (priviben küldök szakirodalmat, ami alátámasztja - hormonháztartás működése, ingerületátviteli változások, stb.)


A többiből csak erre emlékszem: 29\F

2012. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Küldenél erről légyszi egy linket?:) érdekel:D

2012. márc. 14. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!