Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek mit vegyek fel? Milyen sminket ajánlanátok? Milyen frizurát? Linkelnétek képeket? Pasik! Nektek mi lenne szexi és vonzó?

Figyelt kérdés
Találkozom hétvégén a párommal és szeretnék most úgy elmenni hozzá hogy már a látványomtól is izgatott legyen és hogy szexis legyek..Elmondta hogy a hullámos frizura neki nagyon tetszik de nem tudom milyen ruhában,vagy milyen sminkben kellene elmennem..
2012. márc. 13. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a ruháid nem látom így ezt nem tudom elmondani :) A smink pedig nem áll jól a lányoknak,nélküle szebbek vagytok :)
2012. márc. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt semmi rossz indulat nélkül mondom, de szerintem ezt tőle kéne megkérdezned. Azaz, hogy neki mi jön be jobban rajtad. Pl én nagyon szeretem ha a barátnőm kiengedi a szép hosszú haját :) Ellenben amikor kontyba köti, az nem annyira vonzó.


Szóval szerintem ez nagyon személyfüggő :)

2012. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Frizura: [link]

Ruha és smink: [link]


17/L

2012. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Dolores Haze! Ebben biztosan hódítani fog! :)
2012. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dolores Haze! Szerintem ez elég gáz amit belinkeltél...Nem azt akarom elérni a páromnál hogy totál hülyét csinálok magamból.Értelmes és normális frizurára és sminkre ,ruhára értettem...
2012. márc. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!