Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszeljek vele, vagy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszeljek vele, vagy akkor elveszítem?

Figyelt kérdés
A barátomtól meg merjem kérdezni, hogy szerelmes- e belém (mert én az vagyok belé), mert mondta hogy nem akarja elsietni..és félek hogy ezzel elveszítem..
2012. márc. 12. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd, azt fogja mondani, hogy igen.


Aztán ez vagy igaz vagy nem....

2012. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges kérdezgetni, vagy érzed, hogy szeret, vagy nem. És különben is: ha majd úgy érzi, hogy ki akarja mondani, hogy szeret, úgyis megteszi. Addig csak feleslegesen erőltetnéd...
2012. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de már elég rég óta járunk..és várok..
2012. márc. 12. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Kérdezd meg és kérd hogy legyen őszinte. Elég bunkóság lenne ha egy kérdé miatt hagyna el. Viszont azzal vigyázz, hogy ne minden reggel ezzel a kérdéssel ébreszd. Idegesítő lehet.
2012. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelzem, hogy a férfiak anatómiája nem felel meg az érzelmek verbális kifejezésére. Ez tudományos tény.


Próbálkozni lehet, ha akar tőled valamit, úgyis az mondja, amit hallani akarsz. Vagy úgy csomagolja, hogy azt bogozd ki belőle, ami téged boldoggá tesz. A fenti tény még ettől tény marad, nem kell buzerálni az embert ilyennel. A férfiak értelmetlennek érzik a szavakkal való közlést, mi inkább tettekben bizonyítunk.


Ha érdekel az első mondat tudományos részletességű magyarázata, megmondom hol nézz utána. De elhiheted enélkül is, első kézből tudom igazolni. 29/f

2012. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!