Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyílik majd nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

van egy lány akit pár hónapja ismertem meg, azóta eggyütt vagyunk 2 hete és 3 napja

Látom rajta, hogy fél és mivel tiszta szívből szeretem, szerelmes vagyok belé így tiszteletben tartom mit szeretni, és nem is smároltunk még meg egyéb, de mikor megölelem ő nem karol át, szorithatom bár mennyire, és nem tudom miért.

ez nekem nagyon fáj.


2012. márc. 12. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Légy vele türelmes, fel fog oldódni :). Eddig nagyon jól csinálod! ("Látom rajta, hogy fél és mivel tiszta szívből szeretem, szerelmes vagyok belé így tiszteletben tartom mit szeretni, és nem is smároltunk még meg egyéb").
2012. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő nem viszonozza ilyen mértékben az érzéseid:/.

Egyáltalán mennyi idősek vagytok?

2012. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek együtt ha mg nem is volt csók?
2012. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csók volt, és ő is szeret érzem, csak fél

én meg nagyon tisztelem őt, ő 15 én 17

2012. márc. 12. 19:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Most vagyok először szerelmes, és ezt onnan tudom, hogy eddigi barátnőimnél nem ezt éreztem, nála más az érzés

akár meghalnék, hogy élhessen!

2012. márc. 12. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

"..nem is smároltunk még meg egyéb, de mikor megölelem ő nem karol át, szorithatom bár mennyire, és nem tudom miért."

Azért mert ő nem szerelmes. Lehet, hogy kedvel de nem szerelmes.


Némi ellentmondást vélek felfedezni. Csók volt de még nem "smároltatok"?

2012. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elvileg szerelmes, meg kérdeztem azt mondta , hogy igen és nem hiszem, hogy hazudni

és szájra puszi. minden nap eggyüt vagyunk suliban, együtt hagyjuk el azt,és eggyüt megyünk fel korábban kelek, hogy együt tudjuk felmenni és van mikor ellógok, hogy eggyüt tudjunk haza menni

2012. márc. 12. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi

ez motivált:D

2012. márc. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!