Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már ilyen megÉRZÉS?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen megÉRZÉS?

Figyelt kérdés

az a helyzet,hogy megéreztem egy lányon,hogy szerelmes belém,vagyis nemtom, még nem kérdeztem meg tőle,de egyszerűen érzem rajta,h belém szeretett... olyan furán érzem magam,ha vele vagyok,azt hiszem nekem is tetszik,de ő tuti h szerelmes belém...nem mondta soha,h bármit is érezne,de amikor beszélünk,annyira érzem rajta h szeret,nem ezekre az árulkodó jelekre gondolok,hanem egyszerűen csak érzem...ezt nem tudom megmagyarázni mert olyan fura...arra lennék kíváncsi,h veletek is volt e már ilyen,h ennyire éreztétek minden porcikátokban,h belétek szerettek...nekem jól esik...


előre is elnézést kérek az "érzés" szó gyakori használata miatt,tényleg nem tudom máshogy kifejezni:)



2012. márc. 12. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle,ess túl rajta ha nemet mondd akkor cseszheted a női megérzésed^^
2012. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az exem mesélt ilyet, de nem volt igaz, nem szerettem akkor még, amikor ő már azt hitte. Csalóka illúzió ez, semmi több.
2012. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
exem is azt hitte, hogy szerelmes vagyok belé. Pedig közel sem...
2012. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 hete vagyok együtt a barátommal. De ahogy rám néz és rám mosolyog, abból tényleg lehet érezni, h. szeret.
2012. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!