Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érez még valamit irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez még valamit irántam ez a pasi?

Figyelt kérdés
kavartam vele,hónapokig, nagyon bejön,de nem akartam vele összejönni,mert úgy éreztem,csak szórakozik velem,és csak arra kellenék neki,ezért így inkább én is elkezdtem szórakozni vele,játszottam az elérhetetlent,és egy darabig ez hatott és elkezdett konkrétan nyomulni...persze nem mondta ki,h bármit is érezne irántam,arra túl nagy volt a büszkesége,csak meg akart szerezni,én meg erre megszívattam,és egy buliban pár hete amikor odajött hozzám ,egyszerűen elfordítottam a fejem,és faképnél hagytam jelezve h részemről végeztem vele...azóta teljesen megváltozott, de érdekesmód egyáltalán nem lett ellenséges velem, épp ellenkezőleg,most is tök barátságos,de olyan semleges lett, már nem keres...ha találkozunk véletlenül akkor barátságos,úgy viselkedik,mintha mi se történt volna ,totál semleges,és már idegesítően nyugodt és jókedvű , és velem régen nagyon jóban volt,de most már nem keres,és valahol rosszul esik,mert a többi barátjával ugyanolyan mint eddig,őket még mindig keresi meg velük lóg általában,csak velem lett ilyen semleges,engem már nem keres,inkább elkerül ha teheti. Tudom,én intéztem,h így leygen,de mégis hiányzik. Mostanság van is egy két lány akikkel újonnan elkezdett sapnolni, akikkel korábban még nem láttam...mit gondoltok? már teljesen letett rólam? vagy csak azért kerül el,mert ugyan még mindig bejövök neki,de már kínos neki találkozni velem...

2012. márc. 11. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlfeszítetted a húrt.

Rájött, hogy nálad esélytelen a dolog és most megy más vizekre evezni. Ennyi. Tömören.

2012. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál?Bejött a szivatásod...
2012. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért kerül el, mert nem akar tőled semmit. Ha elfordulsz, és otthagyod, az elég egyértelmű jel, hogy nem kell neked. Értett belőle, és tovább lépett.


Ez a hajó elment, keress mást.


23F

2012. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is nagy baj h elment ez a hajó...
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszitettél sokat,hogy ennyi lett ezzel a sráccal...
2012. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!