Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak egy 18 éves fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak egy 18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Most 25-én lesz 18 éves a párom és nem tudom mit adjak neki. Valami tipp?
2012. márc. 11. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Magadat.

Piros masnival átkötve.


Vagy vannak a szokásos hülyeségek, telefon mp4 kúvaannya.

Vagy valami hobbijával kapcsolatos?

De szerintem a zsenge lányhúsnál nincs jobb egy 18 évesnek.

:)

2012. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy izgi este ? :D
2012. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rúzsozd ki a szeméremajkaidat, kösd át magad masnival.Te légy az ajándék.
2012. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs valami kevésbé perverzebb? Megbeszéltük, hogy addig nem fekszünk le még nem leszek én is 18. Valami számítógépes

cucc esetleg ami megfelelő ajándék lenne? Nagyon szereti az FPS játékokat.

2012. márc. 11. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja még no szex.. honnan tudtuk volna?

Játékban meg tudnod kellene mi nincs meg neki. Letöltésben már tudok segíteni, de ahhoz megint érteni kell (tárhely, torrent, kicsomagolás, kiírás). Gondolom eredetit nem akarsz venni, bár ha van tízen pár ezer Ft-od, akkor kérdezd meg pár haverját akik szintén gémerek, hogy mi kellene neki.

2012. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, utána nézek mi nincs meg neki. Hogy ez nem jutott eszembe:D Meg a barátait megkérdezni is szuper ötlet, köszi
2012. márc. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!