Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha a volt pasimnak írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a volt pasimnak írtam egy üzit iwiw-wn, hogy boldog szülinapot?

Figyelt kérdés
4éve voltunk együtt azóta nem beszéltünk. Ő vette el a szüzességem, tehát valamennyire fontos része az életemnek, de nem érzek iránta semmit már. Én hagytam el egy másik pasiért, aki azóta már a férjem. Csak ma nézelődtem wiw-en és láttam, hogy a volt osztálytársammal jár és olyan fura érzés volt. Vajon félreérti majd, hogy írtam neki?
2009. jún. 9. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
nem baj. miert lenne az?
2009. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom, hogy félreértse. Bár gondolhatja, ha oda lennék érte, akkor a 4év alatt kerestem volna. CSak ahogy elküldtem, meg is bántam
2009. jún. 9. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj, de a dolog maradjon is ennyiben. Egy szülinapi jókívánság még nem jelent semmit, az hogy évente egyszer írsz neki, még nem jelenti azt, hogy akarsz valamit tőle. Különbenis, attól hogy szakítottatok, még nem kell feltétlenül rosszban lennetek.
2009. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen normális, sőt sztem illik is.

az én exemnek is nemsokára szülinapja lesz, én is írni fogok neki pár sort.

2009. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

egyáltalán nem bay..

én voltam olyan jóban is exemmel h ajándékot is adtam neki .,... mert haveroknak jó voltunk de 1 kapcsolatban nem értettük meg egymást!

és ez nem számít semminek csak is egy jó kivánság szülinapjára! :)

2009. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát gondolom azért van bűntudatod, mert kicsit felkavart a volt osztálytárssal járás. nyugi, az exek már csak így hatnak az emberre, hogy néha még fel-fel kavarnak érzelmeket, akkoris ha már nem fontosak. főleg ez a mással van együtt dolog. de ettől ne ijedj meg, ez még nem hűtlenség. én mondjuk ilyenkor azt szoktam korrektnek érezni, ha elmesélem az aggályom páromnak. hogy úú olyan hülyén érzem magam pedig apróság. és elmeséled neki. szerintem akkor már nem lesz bűntudatod. a boldog szülinapot meg nem lenne gáz ha máskor is írtad volna:P
2009. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az előzőhöz még: az h félreérti-e: nem hiszem, ez csak egy b szülinapot azt csá, maximum nem érti h jött rád.
2009. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is csúnyán küldött el anno a barátnőm hosszú együtt töltött évek után. Nekem nem esne jól, ha jelentkezne éppen a szülinapomon.
2009. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ami azt illeti, baj.. Ezért el fog jönni érted Kiszel Tünde és úgy seggbe fog rakni csilis ketchuppal a felcsatolhatójával, hogy arra egy életen át emlékezni fogsz
2009. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is pont tegnap írtam egy srácnak iwiwen szülinapos üzit igaz nem jártam vele, de kavartunk, és még mindig nem lett bajom belőle

Lehet ő is írna neked...dehogy gáz :)

2009. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!