Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított, hiányol, szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, hiányol, szívesen találkozna. Lehet még valami?

Figyelt kérdés

Részletek Vele kapcsolatban:

gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok__2738035-szeretjuk-egymast-de-szakitott-reszletek-lent


Ma újra elkezdett velem dumálni MSNen. Felhoztam, hogy nekem is hiányzik ő, de MÁR NEM A SZERELME, hanem csak ahogy eldumálgattam vele. Azt mondta szívesen találkozik.


Mekkora az esélye, hogy újra összejövök vele?


2012. márc. 7. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
óh ez is milyen hogy "DE neeeem.." és ha arra?Ez a lány sztem szeretett, hanem miért találkozna veled, sőt miért mondta volna szakitáskor hogy nem birná ki hogy ne lásson többé...Te voltál a szakitó ok, ha tényleg szereted akkor próbálj az ő kedvében járni és ne légy önző..Sztem ha rendes fiú leszel, akkor kibékültök.
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!