Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapra parfüm a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapra parfüm a páromnak?

Figyelt kérdés

Nemsokára névnapja lesz a barátomnak, és nincs ajándékötletem. Viszont az elmúlt napokban említette, hogy el fog fogyni a parfümje, és arra gondoltam, hogy veszek neki egyet, olyat ami nekem is tetszik.. vagy ez nagy hülyeség? Tudom, hogy próba cseresznye, mert lehet, hogy nem fog neki tetszeni, de kitudja..

Vagy esetleg mit adhatnék neki? Friss kapcsolat, én 20 éves vagyok, ő 25..

Nanana?:D


2012. márc. 7. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
....teljesen jó....
2012. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó, pláne ha olyat veszel, ami neked tetszik, de eltér az eddigiektől, mert tuti, hogy akkor fogja azt használni, amikor veled találkozik.
2012. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ajisa válasza:
A parfüm sztem jó ötlet ha ugy is elszólta magát h elfogyik akkor biztosan örülne neki, vagy amit szeret zenét annak a cd-jét, vagy ha szereti az ékszereket és anyagilag se legyen megterhelő akkor ezüstben, vagy egy felsőt amit szeret stilusban vagy minta stb. vagy amiből látod h van a szobájában amit gyűjt esetleg sztem ilyesmiket lehetne. Rem segített kicsit! :)
2012. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A parfüm tökéletes, viszont szerintem nézz körül a fürdőszobában! Gondold végig...ha olyat vesz neked, ami neked nem tetszik, azt nem fogod magadra fújkodni, neki hiába is tetszik. (Vagyis én azt fújom magamra, ami nekem (is) tetszik. Tehát, lehet hogy előnyben részesíti az olyat, amilyenje már volt, vagy hasonló világút.
2012. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat:)

Akkor lehet, hogy az lesz, hogy a parfüm mellé még veszek valami kis apróságot, hogyha esetleg nem tetszene neki a parfüm:) Vagy esetleg megsütöm a kedvenc sütijét:P

2012. márc. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!