Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 1 hete furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 1 hete furcsán viselkedik, de szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy barátnőmmel 2,5 hónapja járunk és nem vagyunk már gyerekek. Múlt hét szerdán a volt barátjáról hallott információkat (aki kirakta és rendesen összevesztek gyakran) és tisztára rossz kedve volt majdnem könnyezett. Megbeszéltük meg nem álltam neki, hogy kidobom stb. mert nem felejtette el vagy valami értelmesen próbáltam eljárni. Azóta mintha közönyös lenne velem is flegma odaszólások meg a szex is mintha más lett volna... Tegnap meg kiakadtam, mert kijelentette mégis megy a nőnapi buliba barátnőivel. A másik ami rátett 1 lapáttal, hogy valami gyerek megjelölte melóhelyéről FB-n és kinyomozta melyik munkatársa az. A gyerek kérdezgetett róla van-e barátja stb... A gyereknek van1 hiteles autója és albérletben lakik. Nah a lényeg az mintha azt éreztem volna a hangjából jó lenne neki vele. Tudjátok mondta, hogy van barátja stb. nekem, de azért mégis motoszkál a fejemben valami. Szóval egy hete a kapcsolatunk romlik tisztára meghülyült és lehet ki fogom adni az útját, mert engem nem fog hülyének nézni... (azt mondta hogy szeret, de szavak...)

Mi a véleményetek róla és főleg lányokat kérdeznék? Ti is jártatok így, hogy feldúlt valami később rájöttetek mi a fontos vagy hasonló?? :\

Mi a véleményetek róla


2012. márc. 6. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szeret" - de talán csak úgy, mint egy jó barátját, vagy legalábbis úgy tűnik, nem eléggé. Ha annyira fontos lennél neki, akkor gondolom nem haverkodna más sráccal, meg nem lenne neki jó vele. Ha így folytatja, akkor lassan letehetsz róla.
2012. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1> ha szerette a volt barátját, akkor logikus, hogy érdeklődik róla, de ez még nem azt jelenti, hogy most történhet köztük valami, vagy esetleg mélyebb érzései vannak...egyszerűen csak érdekli hogy mivan vele.

2> Ha flegmán viselkedik, annak már nyomósabb oka van, esetleg haragszik rád valamiért, talán csak ilyen a kedve

3> Nem értem?miért nem mehet a barátNŐivel a buliba??? Már a láynoktól is félted?:P

4> Nézd, az egészséges, ha egy lány tetszik több mindenkinek, erről nyilván nem tehet, és azt, hogy elfogatta még nem jelent semmit. Ha a barátnőd szeret, ahogy azt mondta, akkor nem csal meg. DE azért ne engedd őket randizni, az már túl hosszú poráz lenne.

5> Nem is értem ezt az egészet miért nem tőle kérdezed meg???

2012. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne hisztizz már....hisz te is írtad nem vagy gyerek...
2012. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy távkapcsolatról van szó!
2012. márc. 6. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
jaaa. pedig ez egy eleg fontos momentuma lehet a dolognak. szoval egy hete randizgat a munkatarsaval neked meg hazudik. de ha nem is igy konkretan, de szerintem buntudata van valamiert vagy lelkiismeretfurdalasa. gyanitom h valami vaj a fule mogott van.
2012. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!