Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csókkal milyen fertőzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csókkal milyen fertőzés kapható el?

Figyelt kérdés
Kicsit aggodalmas vagyok ilyen téren. Mi kapható el vagy fertőzés adható át ilyen úton? Komoly válaszokat légyszi.
2012. márc. 5. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Herpesz
2012. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
AIDS
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hepatitis B.
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

jaja herpesz!


de pasik nagyon ritkán kapják el...inkább nők szokták...


nekem barátnőm és más lány ismerőseim is voltak már herpeszesek de sosem kaptam el...


HA azonban, van vágás a szádon ergo akár vérezhet is...akkor más is elkapható egyéb fertőzések...

2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
bármilyen cseppfertőzéssel terjedő kórság.. de a legdurvább szerintem ha mogyoró-allergiád van, és a srác mogyorót evett :S
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
AIDS az így nem kapható el sima csókolózással! előbb néz utána ha ilyet állítasz ha nem tudod..kedves 3.
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Aztán a szifilisz is.
2012. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Fogakkal kapcsolatos "betegségek" ugye nem?
2012. márc. 5. 20:45
 9/21 anonim ***** válasza:

fogakkal?? szájfertőzés? vagy gennyesedésre gondolsz?? vagy vérzik az ínyed??


mert vér által nagyobb a veszély, vagy ha gennyes a szád vagy az ínyed akkor attól neki is lehet..meg kérdés ő mire érzékeny...

2012. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A HIV fertőzést fertőzött vér, ondó és/vagy hüvelyváladék cserélődésével kaphatod el.
2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!