Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakitotunk a barátomal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitotunk a barátomal mert megcsalt. Mit csináljak? Kerüljem el?

Figyelt kérdés
és hogy ha véletlenül összefutunk akor mit csináljak talán nézek rá,mosolyoglyak vagy menyekbe következő utcán hogy ne menjünk l egymás mellet? amugy vissza akarom szerezni segitsetek lécci
2008. ápr. 10. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, akkor megteszi mégegyszer. Minek egy ilyen pasi? Amúgy ha te szakítottál vele, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy hirtelen döntttél így, de már végiggondoltad rendesen, és ha ő is szeretné, akkor újra összejöhetnétek. Nem kell kerülgetni, szerintem ez nagyon dedós. Felhívod, kérsz tőle egy találkozót, ha beleegyezik, akkor még van esélyed nála és elmondhatod, hogy vissza akarod kapni őt. Ha meg nem akar veled talizni, akkor felejtsd el. De szerintem inkább keress olyat, aki téged szeret, és nem kavar félre mással.
2008. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem érdemel meg Téged!Ha egyszer megcsalt,akkor hiába mond meg ígér mást,meg fog továbbra is!Inkább kerüld sztem,de nem kell rejtőzködni,csak köszönőviszonyban legyetek!Meglátod az idő segít,és majd találsz egy olyat,aki csak Téged szeret és nem csal meg!Kitartást!!!Légy erős!!!
2008. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz a komikat de én azt is kérdeztem hogy ha véletlenül öszefutunk akor hova nézek egyenesen vagy rá,ha?
2008. ápr. 10. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Apukám trükkje,ami nálam is bevált:

Megcsalt,elhagyott,és szembe jön veled az utcán?Keríts egy helyes pasit a közelben,kérd meg,hogy segítsen.Karolj bele,és amikor elmész az ex mellett széles mosollyal köszönj neki.Persze a srácot avasd be a tervedbe néhány szóval,és csak akkor csináld meg ha tényleg belevaló csaj vagy.

2008. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!