Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez marhaság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziatszok!

Én egy átlagos 16 éves lány vagyok viszont van egy kis gondom.Már 1éve belezúgtam a tanáromba nem tudok mit tenni és jövőre már nem ő fog tanítani. Gondoltam elmondom neki, de lehet hogy jobb lenne éretségi után...Nem tudom kérlek segítsetek! Mindig csak rá gondolok, vele alszom el...és rengeteget álmodok róla...

Tanár:29

Lány:16


2012. márc. 5. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

év végén nyugodtan beszélj vele. miután már lezárt lehetőleg akkor. és óra után menj oda hozzá és mond el neki mit érzel és kérd meg, hogy legyen veled őszinte.

valószínüleg és remélhetőleg rendes lesz és visszautasít.

ha nem, akkor remélem boldog leszel :)

2012. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez nagy gond

de sztem ne mond el neki

ez nagy ciki lenne SZTEM

2012. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat..talán megfogadom az elsőt :P

Muszáj elmondanom mit érzek iránta...nem bírom sokáig!

2012. márc. 5. 15:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, nemsokára kinövöd az ilyeneket!
2012. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De szeretem...sírok ha vége egy órának mert már akkor hiányzik mikor még el sem ment, mindig nézem a seggét is:D...és mindig mikor maszturbálok rá gondolok..nem vagyok normális de..szeretem..és ahogy a mondás tartja

A szerelem NEM válogat!

2012. márc. 5. 15:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Van családja vagy párja?
2012. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen fel van borulva a hormonháztartásod, a szerelemnek ehhez nincs köze ... :-P
2012. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy van egy csaja..de attól még ki tudja mi lesz hogyha pár év múlva elmondom neki..
2012. márc. 5. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajj hát te valami übercukor módon naiv vagy. :D

Tudod mit, mondd el! :D

Az a pofára esés és megaláztatás, ami utána érni fog, majd felnyitja a szemed és kicsit helyre ráz! Ne aggódj, ez mindenkivel megesik kamasz korában, ezek a pofonok kellenek ahhoz, hogy felnőhess. Sajnos. De ez van. :P

2012. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9-es

A (volt) tanárnőmnek decemberben született fia egy volt tanítványától. Egyébként házasok.

2012. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!