Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd hamarosan megvakulna?

Figyelt kérdés
Járnál vele tovább,tudván,hogy néhány hónap és elveszti a látását? Nem láthatod tovább az egyébként gyönyörű szemeit.
2012. márc. 4. 11:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen..:D Köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 4. 11:40
 12/24 anonim ***** válasza:

Szomorú lennék, de ha nem tudnék mellette kitartani akkor mit tennék?

Ha nem tudsz vele maradni ha beteg lesz visszafele is igaz.

Mondjuk ez egy nagyon komoly kapcsolat amihez meg kell érni és nem csak szerelmesnek kell lenni hanem elköteleznetek.

Na én pontosan egy ilyen kapcsolatot szeretnék egyszer.

2012. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen...Na mindegy,majd túlélem valahogy.:D
2012. márc. 4. 11:57
 14/24 anonim ***** válasza:

furcsa a sok vidám smile a hozzászólásaidban

azt nem tudom, hogy te mit adnál fel, mennyire lennél "alázatos" (tudom, hogy nem jó szó, de most nem jut eszembe a megfelelő) csak azért, hogy veled maradjon. szóval, ha érzed benne az eltávolodást, akkor te mi mindenre lennél hajlandó, csak, hogy melled legyen. ez a másik része a kérdésednek.

hány évesek vagytok?

2012. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen,mert nemtudom,mi lenne a jobb,ha magamba fordulnék,sírnék,hogy úristen megvakulok,vagy megpróbálnám pozitívabban felfogni. Bocsáss meg,hogy nem fakadok sírva..És én sem tudom mit tennék,ezért kérdezem.
2012. márc. 4. 12:08
 16/24 A kérdező kommentje:
32 évesek vagyunk.
2012. márc. 4. 12:09
 17/24 anonim ***** válasza:

mindenben támogatnám és segítenék neki elfogadni és megszokni az új életét, amit ugyanúgy mellettem fog leélni,mintha látna


22/L

2012. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
mármint egyértelműen arra írtam, ha a barátommal történne ez... de sztem ez visszafele is ugyanúgy működik...személytől függ, kibírja e, nem nemtől
2012. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Bocs lehet h most köcsög leszek...de mi a betegséged neve?...O.o...Nekem is fura a sok smiley..ha tudnám h megvakulok nem tudnák nevetni...://....De szerintem attól h megvakulsz még a kapcsolat fojtatódhat már írtam ne áljon semmi az utatokba...;)
2012. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ha a barátommal történne, hogy megvakul, kitartanék mellette.
2012. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!